AUTOSTEFFAN CUP 2018 /2-denní turnaj/ - sobota, neděle - 9.10.6.2018 /09:00 - 17.00/
místo: Fotbalový stadion M. Trnávka
soupeři - základní skupina Aritma Praha A, FC Sitno Banská Štiavnica, FC Sparta Brno, FC Koryčany, TJ Sokol M. Trnávka + souboje o umístění neděle
nominace: Stodola Ondřej, Dvořák Štěpán, Dvořák Šimon, Hnát Jakub /G/, Oblouk Samuel, Fejt Dominik, Hořínek Daniel /K/, Růžička Jan, Nedoma Denis, Leitner Matě /G/, Flídr Matěj, Weinlich Vítek
sraz nejpozději v 8:00 hod. na stadionu - v 8:30 hod. slavnostní nástup v dresech !!!! /vlastní doprava/. Pozn. možné problémy s parkovaním vzhledem k velkému počtu účastníků
Info : zápasové dresy sebou, klubové oblečení + další věci nutné k přespání
Další info : ubytování pro hráče + trenéry v ZŠ vzdálené cca 100 m od hřiště, rodiče možnost postavení stanů, příp. přespání ve vozidle v okolí stadionu
zajištěna strava pro hráče + trenéry /závazně objednaná cca před 10 dny v počtu 12+4/. Sobota - oběd + večeře, neděle - snidaně + oběd
Startovné na tým 2000,- Kč + výše uvedená strava - celkem 415,- Kč na jednotlivce
Pozn: bližší info případně osobně, jídelníček zasílám
POHÁR OFS - sobota 9.6.2018 /09:00 - 12.30/
místo: Březová nad Svitavou
soupeři - Březová nad Svit., Bystré, Čistá - dvoukolově
nominace: Přikryl Vojtěch, Brázda Zdeněk + r.2008
sraz v 08:30 hod. na stadionu v Březové n. Svit. /vedoucí akce - Martin Zatočil/
svoje zápasové dresy sebou
1. | Horní Ředice | 50:19 | 37 | ? | X |
2. | Libišany | 47:33 | 36 | ? | X |
3. | Lanškroun | 34:16 | 34 | ? | X |
4. | Svitavy | 35:18 | 33 | ? | X |
5. | Vysoké Mýto B | 25:20 | 31 | ? | X |
6. | Česká Třebová | 41:21 | 30 | ? | X |
7. | Litomyšl | 30:18 | 30 | ? | X |
8. | Holice | 33:35 | 25 | ? | X |
9. | Choceň | 37:33 | 24 | ? | X |
10. | Lázně Bohdaneč | 29:28 | 23 | ? | X |
11. | Heřmanův Městec | 28:36 | 22 | ? | X |
12. | Pardubičky | 21:35 | 16 | ? | X |
13. | Prosetín | 18:33 | 15 | ? | X |
14. | Přelouč | 13:29 | 11 | ? | X |
15. | Třemošnice | 12:32 | 11 | ? | X |
16. | Moravany | 18:65 | 8 | ? | X |
Pardubičky - Svitavy | 1 : 4 |
Moravany - Lanškroun | 2 : 1 |
Holice - Horní Ředice | 3 : 0 |
Choceň - Prosetín | 5 : 0 |
Přelouč - Vysoké Mýto B | 0 : 2 |
Litomyšl - Třemošnice | 4 : 1 |
Libišany - Heřmanův Městec | 1 : 4 |
Česká Třebová - Lázně Bohdaneč | 1 : 2 |
Horní Ředice - Choceň | - : - |
Třemošnice - Libišany | - : - |
Heřmanův Městec - Česká Třebová | - : - |
Prosetín - Přelouč | - : - |
Vysoké Mýto B - Litomyšl | - : - |
Lázně Bohdaneč - Pardubičky | - : - |
Svitavy - Moravany | - : - |
Lanškroun - Holice | - : - |