místo: Fotbalový stadion Chrudim
soupeř : CHRUDIM
nominace: Růžička Jan /G/, Fejt Dominik, Olšán Tomáš, Bauer Josef, Hořínek Daniel, Vavřík Matyáš, Janko Adam, Švec Jáchym, Dvořák Štěpán, Dvořák Šimon, Popilka Matěj
sraz nejpozději v 12:55 hod. na Svitavském stadionu /tribuna/ - odjezd autobusem v 13:00 hod.
zápasové dresy sebou /obě sady/ + klubové oblečení
Vedoucí akce : Martin Komoň
Krajský přebor ml. žáků - neděle 15.9.2019 /11:15 - 12:30/
místo: Svitavský stadion
soupeř : LANŠKROUN
nominace: Matěj Leitner /G/, Přikryl Vojtěch, Fejt Dominik, Popilka Matěj, Olšán Tomáš, Oblouk Samuel, Bauer Josef + r. 2008 Knudsen Jindřich, Laky Tadeáš, Novotný Samuel, Schejbal Adam, Šimák Jakub, Zatočil Ondřej
sraz nejpozději v 10:30 hod. na stadionu
zápasové dresy sebou /obě sady/ + klubové oblečení
Vedoucí akce : Sauer Libor
Ve čtvrtek 19.9.2019 od 13:00 hod. hrajeme na Svitavském stadionu Ondrášovka Cup. Vzhledem k náročnému víkendovému programu a čtvrtečnímu turnaji Ondrášovky plánujeme pondělní a středeční trénink zrušit a nahradit jedním tréninkem v úterý /čas bude upřesněn/, kde proběhne nominace na Ondrášovku Cup. Na tento turnaj bude potřeba kluky uvolnit ze školy /sraz v 12:00 hod./, takže prosím nejpozději do úterý 15:00 hod. hlaste dostupnost. Díky
1. | Horní Ředice | 50:19 | 37 | ? | X |
2. | Libišany | 47:33 | 36 | ? | X |
3. | Lanškroun | 34:16 | 34 | ? | X |
4. | Svitavy | 35:18 | 33 | ? | X |
5. | Vysoké Mýto B | 25:20 | 31 | ? | X |
6. | Česká Třebová | 41:21 | 30 | ? | X |
7. | Litomyšl | 30:18 | 30 | ? | X |
8. | Holice | 33:35 | 25 | ? | X |
9. | Choceň | 37:33 | 24 | ? | X |
10. | Lázně Bohdaneč | 29:28 | 23 | ? | X |
11. | Heřmanův Městec | 28:36 | 22 | ? | X |
12. | Pardubičky | 21:35 | 16 | ? | X |
13. | Prosetín | 18:33 | 15 | ? | X |
14. | Přelouč | 13:29 | 11 | ? | X |
15. | Třemošnice | 12:32 | 11 | ? | X |
16. | Moravany | 18:65 | 8 | ? | X |
Pardubičky - Svitavy | 1 : 4 |
Moravany - Lanškroun | 2 : 1 |
Holice - Horní Ředice | 3 : 0 |
Choceň - Prosetín | 5 : 0 |
Přelouč - Vysoké Mýto B | 0 : 2 |
Litomyšl - Třemošnice | 4 : 1 |
Libišany - Heřmanův Městec | 1 : 4 |
Česká Třebová - Lázně Bohdaneč | 1 : 2 |
Horní Ředice - Choceň | - : - |
Třemošnice - Libišany | - : - |
Heřmanův Městec - Česká Třebová | - : - |
Prosetín - Přelouč | - : - |
Vysoké Mýto B - Litomyšl | - : - |
Lázně Bohdaneč - Pardubičky | - : - |
Svitavy - Moravany | - : - |
Lanškroun - Holice | - : - |