Novinky

Čt 06.06.2019, 18:19 - oblast: Nominace U10 - vložil: Radek Makovský - zobrazeno: 113x
Nominovaní: Růžička, Makovský, Kršák, Obr, Jílek, Kolouch, Bolhaj, Dobiáš, Bárta, Mikolin a Pohorský.
Sraz hráčů v Dobrušce v 9:15 ve fotbalovém areálu, Mělčanská 118.
Startovné 150,-Kč. 
Míče berou Bolhaj, Makovský a Růžička...
diskuze k článku - příspěvků: žádný
 
Čt 23.05.2019, 16:52 - oblast: Nominace U10 - vložil: Radek Makovský - zobrazeno: 120x
Nominovaní: všichni kromě nemocné H.Bálkové
Sraz hráčů na parkovišti u svitavského stadionu v 7:40 hodin.
Míč berou Obr a Růžička.
...
diskuze k článku - příspěvků: žádný
 
Čt 16.05.2019, 21:45 - oblast: Nominace U10 - vložil: Radek Makovský - zobrazeno: 122x
Nominovaní: Růžička, Makovský, Jílek, Obr, Kršák, Bolhaj, Kolouch, Mikolin, Bárta, Dobiáš, Pohorský a Jasanský. 
Sraz na svitavském stadionu v 8:45 hodin.
Míče vezmou Jasanský a Kršák.
...
diskuze k článku - příspěvků: žádný
 
Čt 09.05.2019, 18:23 - oblast: Nominace U10 - vložil: Radek Makovský - zobrazeno: 142x
Nominovaní hráči: Pohorský, Makovský, Kršák, Dobiáš, Bolhaj, Bárta, Kolouch, Mikolin a Bálková.
Sraz na parkovišti u svitavského stadionu v 7:25 hodin. 
...
diskuze k článku - příspěvků: žádný
 
Čt 02.05.2019, 18:11 - oblast: Nominace U10 - vložil: Radek Makovský - zobrazeno: 133x
Nominovaní: Pohorský, Makovský, Obr, Kršák, Bolhaj, Kolouch, Bárta, Dobiáš, Mikolin a Bálková.
Sraz hráčů na parkovišti u svitavského stadionu v 7:40 hodin. 
...
diskuze k článku - příspěvků: žádný
 
Čt 25.04.2019, 22:25 - oblast: Nominace U10 - vložil: Radek Makovský - zobrazeno: 142x
Nominovaní: Makovský, Pohorský, Jasanský, Bolhaj, Bárta, Obr, Kršák, Dobiáš, Mikolin, Kolouch.
Sraz na parkovišti u svitavského stadionu v 11:20 hodin!!!
...
diskuze k článku - příspěvků: žádný
 
St 17.04.2019, 07:11 - oblast: Nominace U10 - vložil: Radek Makovský - zobrazeno: 156x
Nominovaní: Růžička, Makovský, Jasanský, Pohorský, Obr, Jílek, Kršák, Bolhaj, Dobiáš, Bárta, Mikolin.
Sraz nejpozději v 8:15 hodin v areálu fotbalového hřiště v Boskovicích (Červená zahrada 2286).
Během poledne hráči obdrží oběd formou polévky...
diskuze k článku - příspěvků: žádný
 
Čt 11.04.2019, 18:24 - oblast: Nominace U10 - vložil: Radek Makovský - zobrazeno: 155x
Nominovaní: Růžička, Makovský, Jasanský, Pohorský, Obr, Jílek, Kolouch, Bolhaj, Dobiáš, Mikolin, Bárta, Bálková.
Sraz hráčů na svitavském stadionu v 9:00 hodin. Bálková sraz v 8:30 hodin.
Vzhledem k nepříznivé předpovědi počasí ať mají hráči dostatek oblečení na případné převlečen...
diskuze k článku - příspěvků: žádný
 
Pá 05.04.2019, 07:12 - oblast: Nominace U10 - vložil: Radek Makovský - zobrazeno: 176x
V neděli 7.4.2019 zápasy KP na stadionu ve Svitavách.
Nominovaní hráči: VŠICHNI
Sraz v 8:30 hodin na stadionu.
...
diskuze k článku - příspěvků: žádný
 
Čt 28.03.2019, 17:50 - oblast: Nominace U10 - vložil: Radek Makovský - zobrazeno: 182x
Nominace: Růžička, Makovský, Jasanský, Pohorský, Obr, Dobiáš, Jílek, Mikolin, Bárta, Bolhaj a Kolouch.
Sraz v Chocni na stadionu Na Parapleti v 8:30 hodin. Předpokládaný konec akce cca ve 12:00 hodin.
Hraje se venku na umělce, tedy s sebou termo, čepice, kopačky...
diskuze k článku - příspěvků: žádný
 
Celkem v této oblasti: 41 - zobrazit: 0-10 | 10-20 | 20-30 | 30-40 | 40-41
Příští zápas
3. kolo
NE 25.8. 14:30
Luže
-- : --
Luže - Svitavy
sledovat ŽIVĚ
Poslední zápas
2. kolo
NE 18.8. 17:00
Svitavský stadion
6 : 2
Svitavy - Pardubičky

góly: Jakub Válek 2, David Juřík, Jakub Škáva, Marek Leinweber, Martin Vacek
Diváků: 210
záznam utkání
Tabulka
Pardubický krajský přebor 2019/2020
1.Luže8:16?X
2.Holice9:56?X
3.Česká Třebová5:26?X
4.Moravany6:46?X
5.Lanškroun10:45?X
6.Chrudim B13:53?X
7.Svitavy7:43?X
8.Litomyšl5:33?X
9.Heřmanův Městec4:23?X
10.Polička4:43?X
11.Třemošnice2:23?X
12.Moravská Třebová3:71?X
13.Choceň2:80?X
14.Horní Ředice2:90?X
15.Pardubičky3:110?X
16.Rohovládova Bělá2:140?X
Střelci
Stav po 2. kole
Minulé kolo
2. kolo - SO/NE 17./18.08. 2019
Polička - Moravany3 : 4
Svitavy - Pardubičky6 : 2
Moravská Třebová - Luže0 : 3
Lanškroun - Horní Ředice6 : 1
Chrudim B - Rohovládova Bělá10 : 1
Česká Třebová - Heřmanův Městec2 : 1
Choceň - Holice2 : 5
Litomyšl - Třemošnice1 : 2
Příští kolo
3. kolo - SO/NE 24./25.08. 2019
Holice - Česká Třebová- : -
Třemošnice - Chrudim B- : -
Luže - Svitavy- : -
Moravany - Litomyšl- : -
Pardubičky - Polička- : -
Rohovládova Bělá - Choceň- : -
Horní Ředice - Moravská Třebová- : -
Heřmanův Městec - Lanškroun- : -
Návštěvnost

TéJé TV
Svitavy - Pardubičky 6:2 (2:0)
Sestřih branek


Moravany - Svitavy 2:1 (0:1)
Sestřih branek

Příští zápas - B muži
3. kolo I.A třídy
SO 24.8. 10:15

Přelouč - Svitavy B


Poslední zápas - B muži
Svitavy B - Ústí n/Orlicí B
0:1 (0:0) Pen: 2:4


Příspěvky z diskuze
M.M. | 25.08. 16:25
"Luže : TJ Svitavy A 3:1 (0:1) "
Fandasy | 17.08. 20:10
"TJ Svitavy B - Ústí nad Orlicí B O : O na PK 2:4 Ú ..."
Provozovatel sportovišť
Sportes Svitavy

Maxi-tip
Fanoušek
Generální partner
Partneři
Schaeffler SOFICO-CZ, a.s. MŠMT Pardubický kraj
Soutěž
 Jméno (přezdívka) Bodů
1. Morava 13
2. Fanda 9
3. Standa 4
Restaurace
Restaurace Pod hodinami
Restaurace Pod hodinami

www.hodiny-svitavy.cz
© 2004-2013 TJ Svitavy fotbal | psí oblečky od českého výrobce