Novinky

Čt 06.06.2019, 18:19 - oblast: Nominace U10 - vložil: Radek Makovský - zobrazeno: 1814x
Nominovaní: Růžička, Makovský, Kršák, Obr, Jílek, Kolouch, Bolhaj, Dobiáš, Bárta, Mikolin a Pohorský.
Sraz hráčů v Dobrušce v 9:15 ve fotbalovém areálu, Mělčanská 118.
Startovné 150,-Kč. 
Míče berou Bolhaj, Makovský a Růžička...
diskuze k článku - příspěvků: žádný
 
Čt 23.05.2019, 16:52 - oblast: Nominace U10 - vložil: Radek Makovský - zobrazeno: 1820x
Nominovaní: všichni kromě nemocné H.Bálkové
Sraz hráčů na parkovišti u svitavského stadionu v 7:40 hodin.
Míč berou Obr a Růžička.
...
diskuze k článku - příspěvků: žádný
 
Čt 16.05.2019, 21:45 - oblast: Nominace U10 - vložil: Radek Makovský - zobrazeno: 1816x
Nominovaní: Růžička, Makovský, Jílek, Obr, Kršák, Bolhaj, Kolouch, Mikolin, Bárta, Dobiáš, Pohorský a Jasanský. 
Sraz na svitavském stadionu v 8:45 hodin.
Míče vezmou Jasanský a Kršák.
...
diskuze k článku - příspěvků: žádný
 
Čt 09.05.2019, 18:23 - oblast: Nominace U10 - vložil: Radek Makovský - zobrazeno: 1823x
Nominovaní hráči: Pohorský, Makovský, Kršák, Dobiáš, Bolhaj, Bárta, Kolouch, Mikolin a Bálková.
Sraz na parkovišti u svitavského stadionu v 7:25 hodin. 
...
diskuze k článku - příspěvků: žádný
 
Čt 02.05.2019, 18:11 - oblast: Nominace U10 - vložil: Radek Makovský - zobrazeno: 1820x
Nominovaní: Pohorský, Makovský, Obr, Kršák, Bolhaj, Kolouch, Bárta, Dobiáš, Mikolin a Bálková.
Sraz hráčů na parkovišti u svitavského stadionu v 7:40 hodin. 
...
diskuze k článku - příspěvků: žádný
 
Čt 25.04.2019, 22:25 - oblast: Nominace U10 - vložil: Radek Makovský - zobrazeno: 1818x
Nominovaní: Makovský, Pohorský, Jasanský, Bolhaj, Bárta, Obr, Kršák, Dobiáš, Mikolin, Kolouch.
Sraz na parkovišti u svitavského stadionu v 11:20 hodin!!!
...
diskuze k článku - příspěvků: žádný
 
St 17.04.2019, 07:11 - oblast: Nominace U10 - vložil: Radek Makovský - zobrazeno: 1817x
Nominovaní: Růžička, Makovský, Jasanský, Pohorský, Obr, Jílek, Kršák, Bolhaj, Dobiáš, Bárta, Mikolin.
Sraz nejpozději v 8:15 hodin v areálu fotbalového hřiště v Boskovicích (Červená zahrada 2286).
Během poledne hráči obdrží oběd formou polévky...
diskuze k článku - příspěvků: žádný
 
Čt 11.04.2019, 18:24 - oblast: Nominace U10 - vložil: Radek Makovský - zobrazeno: 1827x
Nominovaní: Růžička, Makovský, Jasanský, Pohorský, Obr, Jílek, Kolouch, Bolhaj, Dobiáš, Mikolin, Bárta, Bálková.
Sraz hráčů na svitavském stadionu v 9:00 hodin. Bálková sraz v 8:30 hodin.
Vzhledem k nepříznivé předpovědi počasí ať mají hráči dostatek oblečení na případné převlečen...
diskuze k článku - příspěvků: žádný
 
Pá 05.04.2019, 07:12 - oblast: Nominace U10 - vložil: Radek Makovský - zobrazeno: 1823x
V neděli 7.4.2019 zápasy KP na stadionu ve Svitavách.
Nominovaní hráči: VŠICHNI
Sraz v 8:30 hodin na stadionu.
...
diskuze k článku - příspěvků: žádný
 
Čt 28.03.2019, 17:50 - oblast: Nominace U10 - vložil: Radek Makovský - zobrazeno: 1818x
Nominace: Růžička, Makovský, Jasanský, Pohorský, Obr, Dobiáš, Jílek, Mikolin, Bárta, Bolhaj a Kolouch.
Sraz v Chocni na stadionu Na Parapleti v 8:30 hodin. Předpokládaný konec akce cca ve 12:00 hodin.
Hraje se venku na umělce, tedy s sebou termo, čepice, kopačky...
diskuze k článku - příspěvků: žádný
 
Celkem v této oblasti: 41 - zobrazit: 0-10 | 10-20 | 20-30 | 30-40 | 40-41
Příští zápas
8. kolo
NE 19.9. 15:30
Lanškroun
-- : --
Lanškroun - Svitavy
sledovat ŽIVĚ
Poslední zápas
7. kolo
NE 12.9. 16:00
Svitavský stadion
Tabulka
Pardubický krajský přebor 2021/2022
1.Horní Ředice21:519?X
2.Chrudim B20:419?X
3.Svitavy18:614?X
4.Litomyšl13:613?X
5.Třemošnice10:912?X
6.Holice23:1611?X
7.Lanškroun17:1411?X
8.Moravská Třebová11:811?X
9.Pardubičky9:711?X
10.Česká Třebová10:1011?X
11.Heřmanův Městec10:128?X
12.Choceň13:157?X
13.Proseč8:213?X
14.Luže11:263?X
15.Moravany5:203?X
16.Rohovládova Bělá5:250?X
Minulé kolo
7. kolo - SO/NE 11./12.9. 2021
Třemošnice - Rohovládova Bělá1 : 0
Moravany - Proseč4 : 0
Litomyšl - Pardubičky1 : 1
Chrudim B - Luže2 : 1
Lanškroun - Holice3 : 3
Svitavy - Horní Ředice1 : 1
Moravská Třebová - Choceň2 : 1
Heřmanův Městec - Česká Třebová4 : 0
Příští kolo
8. kolo - SO/NE 18./19.9. 2021
Holice - Pardubičky- : -
Česká Třebová - Litomyšl- : -
Choceň - Heřmanův Městec- : -
Rohovládova Bělá - Chrudim B- : -
Luže - Moravany- : -
Proseč - Moravská Třebová- : -
Horní Ředice - Třemošnice- : -
Lanškroun - Svitavy- : -
Návštěvnost

TéJé TV
Svitavy - Choceň 3:1 (2:0)
Sestřih branek


Svitavy - Pardubičky 0:1 (0:0)
Sestřih branek


Příští zápas - B muži
8. kolo I.A třídy
NE 19.9. 15:30

Zámrsk - Svitavy B


Poslední zápas - B muži
Svitavy B - Libišany
0:2 (0:1)
Branky: -

Příspěvky z diskuze
fandasy | 11.09. 19:46
"TJ Svitavy B - FC Libišany O:2 ( O:1). "
fandasy | 28.08. 20:04
"TJ Svitavy B -Vysoké Mýto B 5:1 (2:1). Mistrovské ..."
Provozovatel sportovišť
Sportes Svitavy

Fanoušek
Generální partner
Partneři
Schaeffler SOFICO-CZ, a.s. MŠMT Pardubický kraj
Soutěž
 Jméno (přezdívka) Bodů
1. Morava 45
2. Martin 42
3. Standa 40
Restaurace
Restaurace Pod hodinami
Restaurace Pod hodinami

www.hodiny-svitavy.cz
© 2004-2013 TJ Svitavy fotbal | psí oblečky od českého výrobce