Rozpis utkání - A mužstvo (Pardubický přebor)
Zvolte sezónu: a/nebo kolo:
Vyberte tým: Pouze odehrané zápasy?
1. kolo, SO/NE 13./14.08. 2016
TJ Sokol Dolní Újezdlogo TJ Sokol Dolní Újezd

     1

:

0    

logo FC Libišany FC Libišany
2. kolo, SO/NE 20./21.08. 2016
TJ Sokol Dolní Újezdlogo TJ Sokol Dolní Újezd

     1

:

2    

logo SK Polička SK Polička
3. kolo, SO/NE 27./28.08. 2016
TJ Sokol Moravanylogo TJ Sokol Moravany

     3

:

1    

logo TJ Sokol Dolní Újezd TJ Sokol Dolní Újezd
4. kolo, SO/NE 03./04.09. 2016
TJ Sokol Dolní Újezdlogo TJ Sokol Dolní Újezd

     0

:

1    

logo FK Jiskra Heřmanův Městec FK Jiskra Heřmanův Městec
5. kolo, SO/NE 10./11.09. 2016
FC Hlinskologo FC Hlinsko

     3

:

1    

logo TJ Sokol Dolní Újezd TJ Sokol Dolní Újezd
6. kolo, SO/NE 17./18.09. 2016
TJ Sokol Dolní Újezdlogo TJ Sokol Dolní Újezd

     2

:

4    

logo SK Spartak Slatiňany SK Spartak Slatiňany
7. kolo, SO/NE 24./25.09. 2016
1. FC Žamberklogo 1. FC Žamberk

     2

:

1    

logo TJ Sokol Dolní Újezd TJ Sokol Dolní Újezd
8. kolo, SO/NE 01./02.10. 2016
TJ Sokol Dolní Újezdlogo TJ Sokol Dolní Újezd

     0

:

2    

logo FK Přelouč FK Přelouč
9. kolo, SO/NE 08./09.10. 2016
MFK Chrudim Blogo MFK Chrudim B

     12

:

0    

logo TJ Sokol Dolní Újezd TJ Sokol Dolní Újezd
10. kolo, SO/NE 15./16.10. 2016
TJ Sokol Dolní Újezdlogo TJ Sokol Dolní Újezd

     1

:

4    

logo SKP Slovan Moravská Třebová SKP Slovan Moravská Třebová
11. kolo, SO/NE 22./23.10. 2016
TJ Svitavylogo TJ Svitavy

     3

:

1    

logo TJ Sokol Dolní Újezd TJ Sokol Dolní Újezd
Góly Svitav: 10. Roman Petrila
40. Dominik Svoboda
89. Michal Frolo
Sestava domácí: Jílek – Novák, Petrila, Czehowský (46. Válek), Veselský – Bartoš, M. Čížek, F. Čížek, Chlup – Svoboda (57. Frolo), Ovad
Sestava hosté: Janecký – P. Frank, M. Vomáčka, Čejka, Částek – Drahoš, Fulík, Pešina, Vrabec (81. Mokrejš) – Frňka, Kopecký
Diváci: 110
Rozhodčí: Valenta (Letohrad)
Podrobnosti: Bez karet
komentář k zápasu
12. kolo, SO/NE 29./30.10. 2016
TJ Sokol Dolní Újezdlogo TJ Sokol Dolní Újezd

     3

:

0    

logo FK Agria Choceň FK Agria Choceň
13. kolo, SO/NE 05./06.11. 2016
ŽSK Třemošnicelogo ŽSK Třemošnice

     1

:

0    

logo TJ Sokol Dolní Újezd TJ Sokol Dolní Újezd
14. kolo, SO/NE 12./13.11. 2016
TJ Sokol Dolní Újezdlogo TJ Sokol Dolní Újezd

     1

:

3    

logo SK Holice SK Holice
15. kolo, SO/NE 19./20.11. 2016
FK Česká Třeboválogo FK Česká Třebová

     4

:

1    

logo TJ Sokol Dolní Újezd TJ Sokol Dolní Újezd
16. kolo, SO/NE 11./12.03. 2017
FC Libišanylogo FC Libišany

     4

:

1    

logo TJ Sokol Dolní Újezd TJ Sokol Dolní Újezd
17. kolo, SO/NE 18./19.03. 2017
SK Poličkalogo SK Polička

     2

:

0    

logo TJ Sokol Dolní Újezd TJ Sokol Dolní Újezd
18. kolo, SO/NE 25./26.03. 2017
TJ Sokol Dolní Újezdlogo TJ Sokol Dolní Újezd

     3

:

2 np

logo TJ Sokol Moravany TJ Sokol Moravany
19. kolo, SO/NE 01./02.04. 2017
FK Jiskra Heřmanův Městeclogo FK Jiskra Heřmanův Městec

     4

:

1    

logo TJ Sokol Dolní Újezd TJ Sokol Dolní Újezd
20. kolo, SO/NE 08./09.04. 2017
TJ Sokol Dolní Újezdlogo TJ Sokol Dolní Újezd

     3

:

2    

logo FC Hlinsko FC Hlinsko
21. kolo, SO/NE 15./16.04. 2017
SK Spartak Slatiňanylogo SK Spartak Slatiňany

     4

:

1    

logo TJ Sokol Dolní Újezd TJ Sokol Dolní Újezd
22. kolo, SO/NE 22./23.04. 2017
TJ Sokol Dolní Újezdlogo TJ Sokol Dolní Újezd

     0

:

1 np

logo 1. FC Žamberk 1. FC Žamberk
23. kolo, SO/NE 29./30.04. 2017
FK Přeloučlogo FK Přelouč

     1

:

2    

logo TJ Sokol Dolní Újezd TJ Sokol Dolní Újezd
24. kolo, SO/NE 06./07.05. 2017
TJ Sokol Dolní Újezdlogo TJ Sokol Dolní Újezd

     3

:

1    

logo MFK Chrudim B MFK Chrudim B
25. kolo, SO/NE 13./14.05. 2017
SKP Slovan Moravská Třeboválogo SKP Slovan Moravská Třebová

     2

:

1    

logo TJ Sokol Dolní Újezd TJ Sokol Dolní Újezd
26. kolo, SO/NE 20./21.05. 2017
TJ Sokol Dolní Újezdlogo TJ Sokol Dolní Újezd

     2

:

1    

logo TJ Svitavy TJ Svitavy
Góly Svitav: 11. Ondřej Ovad
Sestava domácí: T. Klusoň – Pešina, M. Vomáčka, Částek, Drahoš – Kabrhel (64. Kopecký), Fulík, Čejka (70. Vrabec), Severa – Frňka, Mandlík
Sestava hosté: Cabal – Novák, Czehowský, F. Čížek, Veselský (76. Svoboda) – Bartoš, M. Čížek, Chlup, Válek – Frolo, Ovad
Diváci: 150
Rozhodčí: Zavřel (Luže)
Podrobnosti: ŽK: 1:1
komentář k zápasu
27. kolo, SO/NE 27./28.05. 2017
FK Agria Choceňlogo FK Agria Choceň

     4

:

3 np

logo TJ Sokol Dolní Újezd TJ Sokol Dolní Újezd
28. kolo, SO/NE 03./04.06. 2017
TJ Sokol Dolní Újezdlogo TJ Sokol Dolní Újezd

     0

:

2    

logo ŽSK Třemošnice ŽSK Třemošnice
29. kolo, SO/NE 10./11.06. 2017
SK Holicelogo SK Holice

     3

:

4 np

logo TJ Sokol Dolní Újezd TJ Sokol Dolní Újezd
30. kolo, SO/NE 17./18.06. 2017
TJ Sokol Dolní Újezdlogo TJ Sokol Dolní Újezd

     3

:

5    

logo FK Česká Třebová FK Česká Třebová
Poslední zápas
30. kolo
SO 17.06. 10:30
Hlinsko
2 : 3
np
Hlinsko - TJ Svitavy

góly: Michal Frolo 2
Diváků: 100
záznam utkání
Tabulka
Pardubický krajský přebor 2016/2017
1.Slatiňany94:2571?X
2.Třemošnice54:3165?X
3.Chrudim B76:3464?X
4.Holice76:4158?X
5.Libišany66:4358?X
6.Č. Třebová58:5752?X
7.TJ Svitavy63:6245?X
8.Hlinsko55:5645?X
9.M. Třebová52:4844?X
10.Žamberk41:4141?X
11.Choceň48:6337?X
12.Polička48:6635?X
13.H. Městec45:8930?X
14.Moravany48:6729?X
15.Dolní Újezd41:8224?X
16.Přelouč38:9822?X
Minulé kolo
30. kolo - SO/NE 17./18.06. 2017
Slatiňany - M. Třebová4 : 0
H. Městec - Choceň6 : 1
Moravany - Třemošnice2 : 1np
Libišany - Přelouč9 : 0
Žamberk - Chrudim B0 : 1
Polička - Holice2 : 3
Dolní Újezd - Č. Třebová3 : 5
Hlinsko - TJ Svitavy2 : 3np
Návštěvnost

TéJé TV
Svitavy – Třemošnice 1:2 (0:0)
Sestřih


Choceň - Svitavy 6:2 (2:1)
Sestřih


Poslední zápas - B muži
Svitavy B – Dobříkov
3:3 (2:0), PK 3:5


Příspěvky z diskuze
M.M. | 20.06. 17:05
"Fotbal není jen o chybách a standardních situacích ..."
diskuze k článku - zobrazit článek
alibaba | 20.06. 16:10
"ten Brandejs je hrozmej žvástal.... "
diskuze k článku - zobrazit článek
Fery | 20.06. 10:14
"Postupy a sestupy – soutěžní ročník 2016 / 2017 ..."
Fanoušek
Generální partner
Partneři
Fortuna SOFICO-CZ, a.s.
Provozovatel sportovišť
Sportes Svitavy
Soutěž
 Jméno (přezdívka) Bodů
1. Standa 216
2. Morava 193
3. Martin 191
Restaurace
Restaurace Pod hodinami
Restaurace Pod hodinami

Otevírací doba
Denně od 10:00 do 23:00

www.hodiny-svitavy.cz
© 2004-2013 TJ Svitavy fotbal | psí oblečky od českého výrobce