Rozpis utkání - A mužstvo (Pardubický přebor)
Zvolte sezónu: a/nebo kolo:
Vyberte tým: Pouze odehrané zápasy?
1. kolo, SO/NE 10./11.08. 2019
SK Pardubičkylogo SK Pardubičky

     1

:

5    

logo TJ Luže TJ Luže
2. kolo, SO/NE 17./18.08. 2019
SKP Slovan Moravská Třeboválogo SKP Slovan Moravská Třebová

     0

:

3    

logo TJ Luže TJ Luže
3. kolo, SO/NE 24./25.08. 2019
TJ Luželogo TJ Luže

     --

:

--    

logo TJ Svitavy TJ Svitavy
4. kolo, SO/NE 31.08./01.09. 2019
SK Poličkalogo SK Polička

     --

:

--    

logo TJ Luže TJ Luže
5. kolo, SO/NE 07./08.09. 2019
TJ Luželogo TJ Luže

     --

:

--    

logo TJ Jiskra Litomyšl TJ Jiskra Litomyšl
6. kolo, SO/NE 14./15.09. 2019
MFK Chrudim Blogo MFK Chrudim B

     --

:

--    

logo TJ Luže TJ Luže
7. kolo, SO/NE 21./22.09. 2019
TJ Luželogo TJ Luže

     --

:

--    

logo FK Agria Choceň FK Agria Choceň
8. kolo, SO/NE 28./29.09. 2019
FK Česká Třeboválogo FK Česká Třebová

     --

:

--    

logo TJ Luže TJ Luže
9. kolo, SO/NE 05./06.10. 2019
TJ Luželogo TJ Luže

     --

:

--    

logo TJ Lanškroun TJ Lanškroun
10. kolo, SO/NE 12./13.10. 2019
FK Horní Ředicelogo FK Horní Ředice

     --

:

--    

logo TJ Luže TJ Luže
11. kolo, SO/NE 19./20.10. 2019
TJ Luželogo TJ Luže

     --

:

--    

logo FK Jiskra Heřmanův Městec FK Jiskra Heřmanův Městec
12. kolo, SO/NE 26./27.10. 2019
SK Holicelogo SK Holice

     --

:

--    

logo TJ Luže TJ Luže
13. kolo, SO/NE 02./03.11. 2019
TJ Luželogo TJ Luže

     --

:

--    

logo TJ Sokol Rohovládova Bělá TJ Sokol Rohovládova Bělá
14. kolo, SO/NE 09./10.11. 2019
ŽSK Třemošnicelogo ŽSK Třemošnice

     --

:

--    

logo TJ Luže TJ Luže
15. kolo, SO/NE 16./17.11. 2019
TJ Luželogo TJ Luže

     --

:

--    

logo TJ Sokol Moravany TJ Sokol Moravany
Příští zápas
3. kolo
NE 25.8. 14:30
Luže
-- : --
Luže - Svitavy
sledovat ŽIVĚ
Poslední zápas
2. kolo
NE 18.8. 17:00
Svitavský stadion
6 : 2
Svitavy - Pardubičky

góly: Jakub Válek 2, David Juřík, Jakub Škáva, Marek Leinweber, Martin Vacek
Diváků: 210
záznam utkání
Tabulka
Pardubický krajský přebor 2019/2020
1.Luže8:16?X
2.Holice9:56?X
3.Česká Třebová5:26?X
4.Moravany6:46?X
5.Lanškroun10:45?X
6.Chrudim B13:53?X
7.Svitavy7:43?X
8.Litomyšl5:33?X
9.Heřmanův Městec4:23?X
10.Polička4:43?X
11.Třemošnice2:23?X
12.Moravská Třebová3:71?X
13.Choceň2:80?X
14.Horní Ředice2:90?X
15.Pardubičky3:110?X
16.Rohovládova Bělá2:140?X
Střelci
Stav po 2. kole
Minulé kolo
2. kolo - SO/NE 17./18.08. 2019
Polička - Moravany3 : 4
Svitavy - Pardubičky6 : 2
Moravská Třebová - Luže0 : 3
Lanškroun - Horní Ředice6 : 1
Chrudim B - Rohovládova Bělá10 : 1
Česká Třebová - Heřmanův Městec2 : 1
Choceň - Holice2 : 5
Litomyšl - Třemošnice1 : 2
Příští kolo
3. kolo - SO/NE 24./25.08. 2019
Holice - Česká Třebová- : -
Třemošnice - Chrudim B- : -
Luže - Svitavy- : -
Moravany - Litomyšl- : -
Pardubičky - Polička- : -
Rohovládova Bělá - Choceň- : -
Horní Ředice - Moravská Třebová- : -
Heřmanův Městec - Lanškroun- : -
Návštěvnost

TéJé TV
Svitavy - Pardubičky 6:2 (2:0)
Sestřih branek


Moravany - Svitavy 2:1 (0:1)
Sestřih branek

Příští zápas - B muži
3. kolo I.A třídy
SO 24.8. 10:15

Přelouč - Svitavy B


Poslední zápas - B muži
Svitavy B - Ústí n/Orlicí B
0:1 (0:0) Pen: 2:4


Příspěvky z diskuze
M.M. | 25.08. 16:25
"Luže : TJ Svitavy A 3:1 (0:1) "
Fandasy | 17.08. 20:10
"TJ Svitavy B - Ústí nad Orlicí B O : O na PK 2:4 Ú ..."
Provozovatel sportovišť
Sportes Svitavy

Maxi-tip
Fanoušek
Generální partner
Partneři
Schaeffler SOFICO-CZ, a.s. MŠMT Pardubický kraj
Soutěž
 Jméno (přezdívka) Bodů
1. Morava 13
2. Fanda 9
3. Standa 4
Restaurace
Restaurace Pod hodinami
Restaurace Pod hodinami

www.hodiny-svitavy.cz
© 2004-2013 TJ Svitavy fotbal | psí oblečky od českého výrobce