Rozpis utkání - A mužstvo (Pardubický přebor)
Zvolte sezónu: a/nebo kolo:
Vyberte tým: Pouze odehrané zápasy?
1. kolo, SO/NE 12./13.08. 2017
TJ Lanškrounlogo TJ Lanškroun

     1

:

0    

logo SK Holice SK Holice
2. kolo, SO/NE 19./20.08. 2017
FK Česká Třeboválogo FK Česká Třebová

     1

:

4    

logo TJ Lanškroun TJ Lanškroun
3. kolo, SO/NE 26./27.08. 2017
TJ Lanškrounlogo TJ Lanškroun

     --

:

--    

logo TJ Sokol Dobříkov TJ Sokol Dobříkov
4. kolo, SO/NE 02./03.09. 2017
FC Hlinskologo FC Hlinsko

     --

:

--    

logo TJ Lanškroun TJ Lanškroun
5. kolo, SO/NE 09./10.09. 2017
TJ Lanškrounlogo TJ Lanškroun

     --

:

--    

logo FK Jiskra Heřmanův Městec FK Jiskra Heřmanův Městec
6. kolo, SO/NE 16./17.09. 2017
SKP Slovan Moravská Třeboválogo SKP Slovan Moravská Třebová

     --

:

--    

logo TJ Lanškroun TJ Lanškroun
7. kolo, SO/NE 23./24.09. 2017
TJ Lanškrounlogo TJ Lanškroun

     --

:

--    

logo ŽSK Třemošnice ŽSK Třemošnice
8. kolo, SO/NE 30.09./01.10. 2017
TJ Lanškrounlogo TJ Lanškroun

     --

:

--    

logo TJ Jiskra Litomyšl TJ Jiskra Litomyšl
9. kolo, SO/NE 07./08.10. 2017
1. FC Žamberklogo 1. FC Žamberk

     --

:

--    

logo TJ Lanškroun TJ Lanškroun
10. kolo, SO/NE 14./15.10. 2017
TJ Lanškrounlogo TJ Lanškroun

     --

:

--    

logo SK Polička SK Polička
11. kolo, SO/NE 21./22.10. 2017
TJ Sokol Moravanylogo TJ Sokol Moravany

     --

:

--    

logo TJ Lanškroun TJ Lanškroun
12. kolo, SO/NE 28./29.10. 2017
TJ Lanškrounlogo TJ Lanškroun

     --

:

--    

logo MFK Chrudim B MFK Chrudim B
13. kolo, SO/NE 04./05.11. 2017
FK Agria Choceňlogo FK Agria Choceň

     --

:

--    

logo TJ Lanškroun TJ Lanškroun
14. kolo, SO/NE 11./12.11. 2017
TJ Lanškrounlogo TJ Lanškroun

     --

:

--    

logo TJ Svitavy TJ Svitavy
15. kolo, SO/NE 18./19.11. 2017
SK Spartak Slatiňanylogo SK Spartak Slatiňany

     --

:

--    

logo TJ Lanškroun TJ Lanškroun
Příští zápas
2. kolo
NE 20.08. 17:00
Svitavský stadion
-- : --
TJ Svitavy - Polička
sledovat ŽIVĚ
Poslední zápas
1. kolo
SO 12.08. 17:00
Žamberk
Tabulka
Pardubický krajský přebor 2016/2017
1.Lanškroun5:16?X
2.Slatiňany4:06?X
3.Chrudim B6:25?X
4.M. Třebová4:24?X
5.Hlinsko3:23?X
6.H. Městec1:03?X
7.Moravany4:43?X
8.Choceň4:43?X
9.Holice4:43?X
10.Žamberk2:33?X
11.Polička2:31?X
12.Dobříkov1:31?X
13.Č. Třebová2:61?X
14.Litomyšl3:50?X
15.TJ Svitavy0:20?X
16.Třemošnice2:60?X
Minulé kolo
1. kolo - SO/NE 12./13.08. 2017
H. Městec - Dobříkov1 : 0
Hlinsko - Třemošnice3 : 2
Lanškroun - Holice1 : 0
Moravany - Chrudim B2 : 3np
Polička - Choceň2 : 3np
Žamberk - TJ Svitavy2 : 0
Litomyšl - Slatiňany0 : 1
M. Třebová - Č. Třebová2 : 1np
Příští kolo
2. kolo - SO/NE 19./20.08. 2017
Hlinsko - H. Městec- : -
TJ Svitavy - Polička- : -
Slatiňany - Žamberk3 : 0
Choceň - Moravany1 : 2
Dobříkov - M. Třebová1 : 2
Č. Třebová - Lanškroun1 : 4
Holice - Litomyšl4 : 3
Třemošnice - Chrudim B0 : 3
Návštěvnost

TéJé TV
Svitavy – Třemošnice 1:2 (0:0)
Sestřih


Choceň - Svitavy 6:2 (2:1)
Sestřih


Příští zápas - B muži
2. kolo I.A třídy
So 19.08. 17:00

Svitavy B - Letohrad B


Poslední zápas - B muži
Semanín - Svitavy B
4:0 (1:0)


Příspěvky z diskuze
FKL | 20.08. 11:12
"Za Letohrad B chytal HRÁČ "
Fandasy | 19.08. 19:57
"TJ Svitavy B - OEZ Letohrad B 1:2 (O:1). Smolná po ..."
M.M. | 13.08. 12:34
"Dobrý den.Na fotbalovém utkání jsem byl přítomen o ..."
Fanoušek
Generální partner
Partneři
Fortuna SOFICO-CZ, a.s.
Provozovatel sportovišť
Sportes Svitavy
Soutěž
 Jméno (přezdívka) Bodů
1. Morava 11
2. Fanda 9
3. Standa 9
Restaurace
Restaurace Pod hodinami
Restaurace Pod hodinami

Otevírací doba
Denně od 10:00 do 23:00

www.hodiny-svitavy.cz
© 2004-2013 TJ Svitavy fotbal | psí oblečky od českého výrobce