Rozpis utkání - U-17 (Česká liga dorostu, skupina B)

15. kolo 16.03.2014

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
C2B1501 Sokolov Karlovy Vary 15.03. 12:15 SO UMT
 
C2B1502 Meteor Praha Písek 15.03. 10:15 SO Bedřichovská UMT
 
C2B1503 Chrudim Varnsdorf 15.03. 12:45 SO UMT
 
C2B1504 Svitavy Kladno 15.03. 12:15 SO tr.2
 
C2B1505 Viktoria Žižkov Ústí nad Labem 15.03. 10:00 SO Turínská UMT
 
C2B1506 Motorlet Praha Vyšehrad 15.03. 10:00 SO UMT
 
C2B1507 Kolín DUKLA Praha 15.03. 10:00 SO  
 



16. kolo 23.03.2014

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
C2B1601 Karlovy Vary Kolín 22.03. 13:00 SO Drahovice UMT
 
C2B1602 DUKLA Praha Motorlet Praha 23.03. 10:15 NE Mikulova UMT
 
C2B1603 Vyšehrad Viktoria Žižkov 19.03. 12:30 ST Vyšehrad UMT
 
C2B1604 Ústí nad Labem Svitavy 22.03. 13:00 SO Klíše č.1
 
C2B1605 Kladno Chrudim 22.03. 13:30 SO UMT
 
C2B1606 Varnsdorf Meteor Praha 22.03. 10:00 SO Varnsdorf UMT
 
C2B1607 Písek Sokolov 23.03. 14:00 NE UMT
 



17. kolo 30.03.2014

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
C2B1701 Písek Karlovy Vary 30.03. 14:00 NE UMT
 
C2B1702 Sokolov Varnsdorf 29.03. 12:45 SO UMT
 
C2B1703 Meteor Praha Kladno 30.03. 10:15 NE Bedřichovská UMT
 
C2B1704 Chrudim Ústí nad Labem 29.03. 12:45 SO UMT
 
C2B1705 Svitavy Vyšehrad 29.03. 10:00 SO tr.2
 
C2B1706 Viktoria Žižkov DUKLA Praha 29.03. 10:00 SO Turínská UMT
 
C2B1707 Motorlet Praha Kolín 29.03. 10:00 SO UMT
 



18. kolo 06.04.2014

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
C2B1801 Karlovy Vary Motorlet Praha 05.04. 13:00 SO Drahovice UMT
 
C2B1802 Kolín Viktoria Žižkov 05.04. 10:00 SO  
 
C2B1803 DUKLA Praha Svitavy 06.04. 10:15 NE Schulhoffova
 
C2B1804 Vyšehrad Chrudim 05.04. 13:00 SO Vyšehrad UMT
 
C2B1805 Ústí nad Labem Meteor Praha 05.04. 13:00 SO Klíše č.1
 
C2B1806 Kladno Sokolov 05.04. 13:30 SO UMT
 
C2B1807 Varnsdorf Písek 05.04. 11:00 SO Rumburk
 



19. kolo 13.04.2014

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
C2B1901 Varnsdorf Karlovy Vary 12.04. 11:00 SO Rumburk
 
C2B1902 Písek Kladno 13.04. 14:15 NE UMT
 
C2B1903 Sokolov Ústí nad Labem 12.04. 10:00 SO UMT
 
C2B1904 Meteor Praha Vyšehrad 12.04. 10:15 SO Bedřichovská UMT
 
C2B1905 Chrudim DUKLA Praha 12.04. 12:45 SO UMT
 
C2B1906 Svitavy Kolín 12.04. 11:00 SO tr.1
 
C2B1907 Viktoria Žižkov Motorlet Praha 13.04. 10:00 NE Turínská
 



20. kolo 20.04.2014

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
C2B2001 Karlovy Vary Viktoria Žižkov 19.04. 13:00 SO Drahovice UMT
 
C2B2002 Motorlet Praha Svitavy 18.04. 10:00 UMT
 
C2B2003 Kolín Chrudim 19.04. 10:00 SO  
 
C2B2004 DUKLA Praha Meteor Praha 17.04. 17:00 ČT Schulhoffova
 
C2B2005 Vyšehrad Sokolov 20.04. 10:00 NE Podolí
 
C2B2006 Ústí nad Labem Písek 19.04. 14:00 SO Klíše č.1
 
C2B2007 Kladno Varnsdorf 19.04. 13:30 SO  
 



21. kolo 27.04.2014

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
C2B2101 Kladno Karlovy Vary 26.04. 13:30 SO  
 
C2B2102 Varnsdorf Ústí nad Labem 27.04. 13:00 NE Česká Lípa
 
C2B2103 Písek Vyšehrad 27.04. 14:15 NE UMT
 
C2B2104 Sokolov DUKLA Praha 26.04. 10:00 SO UMT
 
C2B2105 Meteor Praha Kolín 27.04. 10:15 NE Bedřichovská UMT
 
C2B2106 Chrudim Motorlet Praha 26.04. 12:45 SO UMT
 
C2B2107 Svitavy Viktoria Žižkov 26.04. 11:00 SO tr.1
 



22. kolo 04.05.2014

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
C2B2201 Karlovy Vary Svitavy 03.05. 13:00 SO Drahovice UMT
 
C2B2202 Viktoria Žižkov Chrudim 01.05. 10:00 ČT Turínská
 
C2B2203 Motorlet Praha Meteor Praha 02.05. 10:00 UMT
 
C2B2204 Kolín Sokolov 03.05. 10:00 SO  
 
C2B2205 DUKLA Praha Písek 04.05. 10:15 NE Schulhoffova
 
C2B2206 Vyšehrad Varnsdorf 04.05. 10:00 NE Podolí
 
C2B2207 Ústí nad Labem Kladno 03.05. 13:00 SO Klíše č.1
 



23. kolo 11.05.2014

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
C2B2301 Ústí nad Labem Karlovy Vary 10.05. 10:00 SO Klíše č.1
 
C2B2302 Kladno Vyšehrad 10.05. 13:30 SO  
 
C2B2303 Varnsdorf DUKLA Praha 10.05. 10:00 SO Rumburk
 
C2B2304 Písek Kolín 11.05. 14:15 NE UMT
 
C2B2305 Sokolov Motorlet Praha 10.05. 10:00 SO UMT
 
C2B2306 Meteor Praha Viktoria Žižkov 10.05. 10:15 SO Bedřichovská UMT
 
C2B2307 Chrudim Svitavy 10.05. 12:45 SO UMT
 



24. kolo 18.05.2014

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
C2B2401 Karlovy Vary Chrudim 17.05. 13:00 SO Drahovice UMT
 
C2B2402 Svitavy Meteor Praha 17.05. 10:00 SO tr.1
 
C2B2403 Viktoria Žižkov Sokolov 17.05. 10:00 SO Turínská
 
C2B2404 Motorlet Praha Písek 17.05. 10:00 SO UMT
 
C2B2405 Kolín Varnsdorf 17.05. 10:00 SO  
 
C2B2406 DUKLA Praha Kladno 18.05. 10:15 NE Schulhoffova
 
C2B2407 Vyšehrad Ústí nad Labem 18.05. 10:00 NE Podolí
 



25. kolo 25.05.2014

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
C2B2501 Vyšehrad Karlovy Vary 25.05. 10:00 NE Podolí
 
C2B2502 Ústí nad Labem DUKLA Praha 24.05. 10:00 SO Klíše č.1
 
C2B2503 Kladno Kolín 24.05. 13:30 SO  
 
C2B2504 Varnsdorf Motorlet Praha 24.05. 10:00 SO Rumburk
 
C2B2505 Písek Viktoria Žižkov 25.05. 14:15 NE UMT
 
C2B2506 Sokolov Svitavy 24.05. 12:30 SO UMT
 
C2B2507 Meteor Praha Chrudim 24.05. 10:15 SO Bedřichovská UMT
 



26. kolo 01.06.2014

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
C2B2601 Karlovy Vary Meteor Praha 31.05. 13:00 SO Drahovice UMT
 
C2B2602 Chrudim Sokolov 31.05. 12:45 SO UMT
 
C2B2603 Svitavy Písek 31.05. 13:00 SO tr.1
 
C2B2604 Viktoria Žižkov Varnsdorf 31.05. 10:00 SO Turínská
 
C2B2605 Motorlet Praha Kladno 31.05. 10:00 SO UMT
 
C2B2606 Kolín Ústí nad Labem 31.05. 10:00 SO  
 
C2B2607 DUKLA Praha Vyšehrad 01.06. 10:15 NE Schulhoffova
 



14. kolo 08.06.2014

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
C2B1401 Karlovy Vary DUKLA Praha 07.06. 13:00 SO Drahovice UMT
 
C2B1402 Vyšehrad Kolín 08.06. 10:00 NE Podolí
 
C2B1403 Ústí nad Labem Motorlet Praha 07.06. 10:00 SO Klíše č.1
 
C2B1404 Kladno Viktoria Žižkov 07.06. 13:30 SO  
 
C2B1405 Varnsdorf Svitavy 07.06. 11:00 SO Rumburk
 
C2B1406 Písek Chrudim 08.06. 13:15 NE UMT
 
C2B1407 Sokolov Meteor Praha 07.06. 10:00 SO UMT
 


Poslední zápas
30. kolo
SO 17.06. 10:30
Hlinsko
2 : 3
np
Hlinsko - TJ Svitavy

góly: Michal Frolo 2
Diváků: 100
záznam utkání
Tabulka
Pardubický krajský přebor 2016/2017
1.Slatiňany94:2571?X
2.Třemošnice54:3165?X
3.Chrudim B76:3464?X
4.Holice76:4158?X
5.Libišany66:4358?X
6.Č. Třebová58:5752?X
7.TJ Svitavy63:6245?X
8.Hlinsko55:5645?X
9.M. Třebová52:4844?X
10.Žamberk41:4141?X
11.Choceň48:6337?X
12.Polička48:6635?X
13.H. Městec45:8930?X
14.Moravany48:6729?X
15.Dolní Újezd41:8224?X
16.Přelouč38:9822?X
Minulé kolo
30. kolo - SO/NE 17./18.06. 2017
Slatiňany - M. Třebová4 : 0
H. Městec - Choceň6 : 1
Moravany - Třemošnice2 : 1np
Libišany - Přelouč9 : 0
Žamberk - Chrudim B0 : 1
Polička - Holice2 : 3
Dolní Újezd - Č. Třebová3 : 5
Hlinsko - TJ Svitavy2 : 3np
Návštěvnost

TéJé TV
Svitavy – Třemošnice 1:2 (0:0)
Sestřih


Choceň - Svitavy 6:2 (2:1)
Sestřih


Poslední zápas - B muži
Svitavy B – Dobříkov
3:3 (2:0), PK 3:5


Příspěvky z diskuze
Fandasy | 14.07. 20:45
"TJ Svitavy A - TJ Lanškroun 3:1 (O:1). Branky za d ..."
Fery | 14.07. 08:35
"A mužstvo dnes pod novým trenérským vedením (Radov ..."
Fandasy | 07.07. 20:25
"Muži TJ Svitavy už znají rozlosování podzimní část ..."
Fanoušek
Generální partner
Partneři
Fortuna SOFICO-CZ, a.s.
Provozovatel sportovišť
Sportes Svitavy
Soutěž
 Jméno (přezdívka) Bodů
1. Standa 216
2. Morava 193
3. Martin 191
Restaurace
Restaurace Pod hodinami
Restaurace Pod hodinami

Otevírací doba
Denně od 10:00 do 23:00

www.hodiny-svitavy.cz
© 2004-2013 TJ Svitavy fotbal | psí oblečky od českého výrobce