Novinky
Zobrazit články z oblasti: , řadit podle: , vzestupně
Čt 23.06.2016, 22:14 - oblast: přípravka U-9 - Rozpis utkání - vložil: Petr Hořínek - zobrazeno: 495x
Nominace na sobotu 25. 6. 2016 - turnaj O pohár starosty města Bystré U9 modří

nominováni: Fejt Dominik, Hořínek Daniel, Oblouk Samuel, Hnát Jakub, Hnát Jan, Dvořák Štěpán, Stodola Ondřej, Vavřík Matyáš, Nedoma Denis, Jonáš Jáchym, Flídr Matě...
diskuze k článku - příspěvků: žádný
 
Čt 16.06.2016, 20:57 - oblast: přípravka U-9 - Rozpis utkání - vložil: Petr Hořínek - zobrazeno: 471x
nominace na sobotu 18. 6. 2016 - turnaj Mohelnice - U9 žlutomodří

nominováni: Chládek Matouš, Hoferica Jindřich, Dvořák Šimon, Dvořák Štěpán, Stodola Ondřej, Janko Adam, Leitner Matěj, Štefek Tomáš, Vavřík Matyáš, Hořínek Danie...
diskuze k článku - příspěvků: žádný
 
Čt 26.05.2016, 20:26 - oblast: přípravka U-9 - Rozpis utkání - vložil: Petr Hořínek - zobrazeno: 547x
Neděle 29. 5. 2016 - turnaj PKFS Česká Třebová - Svitavy U9 modří

Nominace: Hořínek Daniel, Fejt Dominik, Hnát Jakub, Hnát Jan, Vavřík Matyáš, Nedoma Denis, Oblouk Samuel, Hoferica Jindřich, Jáchym Jonáš, Flídr Matěj, Leitner Matěj, Janko Ada...
diskuze k článku - příspěvků: žádný
 
Čt 19.05.2016, 22:10 - oblast: přípravka U-9 - Rozpis utkání - vložil: Luděk Hnát - zobrazeno: 518x
turnaj KP Vysoké Mýto - Svitavy U9 Modří

Nominováni: Dvořák Štěpán, Fejt Dominik, Flídr Matěj, Hnát Jakub, Hnát Jan, Hořínek Daniel, Janko Adam, Leitner Matěj, Oblouk Samuel, Vavřík Matyáš, Jonáš Jáchym

turnaj UMT Lány – Svitavy U8+U9 Žluto-modř...
diskuze k článku - příspěvků: žádný
 
Čt 05.05.2016, 20:27 - oblast: přípravka U-9 - Rozpis utkání - vložil: Petr Hořínek - zobrazeno: 643x
Sobota 7. 5. 2016 turnaj KP ve Svitavách - Svitavy U9 modří

nominace: Daniel Hořínek, Dominik Fejt, Jáchym Jonáš, Denis Nedoma, Jakub Hnát,
Jan Hnát, Matěj Flídr, Šimon Chládek, Matouš Chládek, Samuel Oblouk,Štěpán Dvořá...
diskuze k článku - příspěvků: žádný
 
St 27.04.2016, 16:32 - oblast: přípravka U-9 - Rozpis utkání - vložil: Luděk Hnát - zobrazeno: 649x
Nominováni: Dvořák Šimon, Flídr Matěj, Hoferica Jindřich, Chládek Matouš, Chládek Šimon, Jonáš Jáchym, Stodola Ondřej, Trnka Adam + gólman (bude potvrzen)...
diskuze k článku - příspěvků: žádný
 
Pá 22.04.2016, 10:05 - oblast: přípravka U-9 - Rozpis utkání - vložil: Luděk Hnát - zobrazeno: 655x
turnaj KP v Nemošicích - Svitavy U9 Modří
Nominováni: Dvořák Štěpán, Fejt Dominik, Hnát Jakub, Hnát Jan, Hořínek Daniel, Janko Adam, Leitner Matěj, Nedoma Denis, Oblouk Samuel, Vavřík Matyáš...
diskuze k článku - příspěvků: žádný
 
Pá 15.04.2016, 16:06 - oblast: přípravka U-9 - Rozpis utkání - vložil: Luděk Hnát - zobrazeno: 636x
turnaj v Kunštátě – U8+U9 Žluto-modří:
Dvořák Šimon, Hoferica Jindřich, Chládek Matouš, Leitner Matěj, Stodola Ondřej, Flídr Matěj

turnaj Svitavy U9 Modří
Nominováni: Dvořák Štěpán, Fejt Dominik, Hnát Jakub, Hnát Jan, Hořínek Daniel, Janko Adam, Jonáš Jáchym, Nedoma Denis, Oblou...
diskuze k článku - příspěvků: žádný
 
Čt 07.04.2016, 21:41 - oblast: přípravka U-9 - Rozpis utkání - vložil: Luděk Hnát - zobrazeno: 662x
Sobota 9.4.2016 turnaj na UMT Svitavy U8+U9 Žluto-modří:
Hoferica Jindřich, Chládek Matouš, Janko Adam, Stodola Ondřej, Nedoma Denis

Neděle 10.4.2016 Chrudim U9 Modří
Nominováni: Dvořák Štěpán, Dvořák Šimon, Fejt Dominik, Hnát Jakub, Hnát Jan, Hořínek Daniel, Jonáš Jáchym, Leitn...
diskuze k článku - příspěvků: žádný
 
Čt 31.03.2016, 21:16 - oblast: přípravka U-9 - Rozpis utkání - vložil: Luděk Hnát - zobrazeno: 643x
Nominace na sobotu 2.4.2016 – UMT Svitavy turnaj
Nominováni: Dvořák Šimon, Hoferica Jindřich, Chládek Matouš, Chládek Šimon, Leitner Matěj, Nedoma Denis

Nominace na neděli 3.4.2016 – Krajský Přebor - Choceň
Dvořák Štěpán, Fejt Dominik, Hnát Jakub, Hnát Jan, Hořínek Daniel, Janko...
diskuze k článku - příspěvků: žádný
 
Celkem v této oblasti: 109 - zobrazit: 0-10 | 10-20 | 20-30 | 30-40 | 40-50 | 50-60 | 60-70 | 70-80 | 80-90 | 90-100 | 100-109
Příští zápas
27. kolo
NE 28.05. 17:00
Svitavský stadion
-- : --
TJ Svitavy - Polička
sledovat ŽIVĚ
Poslední zápas
26. kolo
NE 21.05. 17:00
Dolní Újezd
2 : 1
Dolní Újezd - TJ Svitavy

góly: Ondřej Ovad
Diváků: 150
záznam utkání
Tabulka
Pardubický krajský přebor 2016/2017
1.Slatiňany81:2261?X
2.Chrudim B63:3055?X
3.Třemošnice43:2653?X
4.Libišany51:3551?X
5.Holice66:3149?X
6.Č. Třebová48:5044?X
7.M. Třebová45:3340?X
8.Hlinsko46:4639?X
9.Žamberk36:3538?X
10.TJ Svitavy53:5537?X
11.Choceň37:4932?X
12.Polička37:5328?X
13.H. Městec36:7624?X
14.Přelouč35:7522?X
15.Moravany37:6121?X
16.Dolní Újezd31:6821?X
Minulé kolo
26. kolo - SO/NE 20./21.05. 2017
Polička - M. Třebová- : -
Dolní Újezd - TJ Svitavy2 : 1
Moravany - Chrudim B0 : 2
H. Městec - Přelouč3 : 2
Hlinsko - Žamberk3 : 1
Libišany - Slatiňany2 : 1
Č. Třebová - Choceň2 : 3
Holice - Třemošnice0 : 1
Příští kolo
27. kolo - SO/NE 27./28.05. 2017
Holice - Libišany- : -
M. Třebová - Moravany- : -
Choceň - Dolní Újezd- : -
Přelouč - Hlinsko- : -
Žamberk - Slatiňany- : -
Chrudim B - H. Městec- : -
TJ Svitavy - Polička- : -
Třemošnice - Č. Třebová- : -
Návštěvnost

TéJé TV
Svitavy – Třemošnice 1:2 (0:0)
Sestřih


Choceň - Svitavy 6:2 (2:1)
Sestřih


Příští zápas - B muži
22. kolo I.A třídy
So 20.05. 17:00

Svitavy B - Letohrad B


Poslední zápas - B muži
Ústí n.O. B - Svitavy B
1:2 (1:1)


Příspěvky z diskuze
Fery | 17.05. 21:16
"Semifinále poháru hejtmana PK TJ Svitavy - SK ..."
Martin | 14.05. 19:27
"Choceň 2:3 Holice So 13.05. 2017 17:00 Tř ..."
lukas | 13.05. 19:26
"MUŽU SE ZEPTAT NA VYSLEDKY SVITAVY - C ..."
diskuze k článku - zobrazit článek
Fanoušek
Generální partner
Partneři
Fortuna SOFICO-CZ, a.s.
Provozovatel sportovišť
Sportes Svitavy
Soutěž
 Jméno (přezdívka) Bodů
1. Standa 183
2. Morava 170
3. Martin 168
Restaurace
Restaurace Pod hodinami
Restaurace Pod hodinami

Otevírací doba
Denně od 10:00 do 23:00

www.hodiny-svitavy.cz
© 2004-2013 TJ Svitavy fotbal | psí oblečky od českého výrobce