V sobotu 29.1.2022 jsme se zúčastnili kvalitně obsazeného turnaje v Chrudimi. Náš tradičně nepovedený vstup do turnaje jsme tentokrát sehráli proti Kutné Hoře 2:2. Následovala dvě přesvědčivá vítězství s Třemošnicí 6:0 a Letohradem 3:1. Poté jsme utrpěli drtivou porážku s vítězem a suverénem turnaje z Přibyslavi 2:6. Turnaj jsme zakončili opět vítězně s Chrudimí U10 7:2. Tímto vítězstvím jsme si zajistili konečné 3.místo v turnaji. Klukům patří díky za předvedené výkony, za bojovnost a krásné akce, kterým tleskala nemalá divácká podpora rodičů:-)
Nominace: Horvát Štěpán,Bukáček Vojtěch, Štrauch Nicolas, Kabát Jakub, Malík Mikuláš, Kubík Jan, Kadlec Tomáš, Ošťadnický Ivo, Komárek Štěpán
výsledky: Kutná Hora 2:2, Třemošnice 6:0, Letohrad 3.1, Přibyslav 2:6, Chrudim U10 7:2
střelci/asistence: Kubík 8/3, Ošťadnický 4/1, Kabát 3/8, Malík 3/0, Kadlec 1/1, Komárek 1/0, Bukáček 0/1, Štrauch 0/1
Pořadí: Přibyslav-13b, K.Hora-11b, Svitavy-10b, Chrudim U10-6b, Letohrad-3b, Třemošnice-0b.
1. | Horní Ředice | 50:19 | 37 | ? | X |
2. | Libišany | 47:33 | 36 | ? | X |
3. | Lanškroun | 34:16 | 34 | ? | X |
4. | Svitavy | 35:18 | 33 | ? | X |
5. | Vysoké Mýto B | 25:20 | 31 | ? | X |
6. | Česká Třebová | 41:21 | 30 | ? | X |
7. | Litomyšl | 30:18 | 30 | ? | X |
8. | Holice | 33:35 | 25 | ? | X |
9. | Choceň | 37:33 | 24 | ? | X |
10. | Lázně Bohdaneč | 29:28 | 23 | ? | X |
11. | Heřmanův Městec | 28:36 | 22 | ? | X |
12. | Pardubičky | 21:35 | 16 | ? | X |
13. | Prosetín | 18:33 | 15 | ? | X |
14. | Přelouč | 13:29 | 11 | ? | X |
15. | Třemošnice | 12:32 | 11 | ? | X |
16. | Moravany | 18:65 | 8 | ? | X |
Pardubičky - Svitavy | 1 : 4 |
Moravany - Lanškroun | 2 : 1 |
Holice - Horní Ředice | 3 : 0 |
Choceň - Prosetín | 5 : 0 |
Přelouč - Vysoké Mýto B | 0 : 2 |
Litomyšl - Třemošnice | 4 : 1 |
Libišany - Heřmanův Městec | 1 : 4 |
Česká Třebová - Lázně Bohdaneč | 1 : 2 |
Horní Ředice - Choceň | - : - |
Třemošnice - Libišany | - : - |
Heřmanův Městec - Česká Třebová | - : - |
Prosetín - Přelouč | - : - |
Vysoké Mýto B - Litomyšl | - : - |
Lázně Bohdaneč - Pardubičky | - : - |
Svitavy - Moravany | - : - |
Lanškroun - Holice | - : - |