Jak na to? KLIKNI ZDE
PŘIDEJ SE K NÁM » Jak na to? KLIKNI ZDE

Skvělé, jste na správném místě, ve správném klubu 😊.

 

1. ZJISTĚTE DO JAKÉ KATEGORIE „U“ SPADÁ VAŠE DÍTĚ. SEZNAM ROČNÍKŮ PRO TUTO SEZÓNU JE NÍŽE.

 

Pro sezónu podzim 2019 - jaro 2020 jsou ročníky dětí do kategorií zařazeny následovně:

U5 – ročník 2015

U6 – ročník 2014

U7 – ročník 2013

U8 – ročník 2012

U9 – ročník 2011

U10 – ročník 2010

U11 – ročník 2009

U12 – ročník 2008

U13 – ročník 2007

U14 – ročník 2006

U15 – ročník 2005

 

Například: mám dítě narozené v roce 2012, pro letošní sezónu je to kategorie U8.

 

2. NAJDĚTE SI SVOJI KATEGORII U8:

a) Klikněte na „Přípravky U8-U11“. Rozbalí se Vám nabídka se všemi přípravkovými týmy.

b) Klikněte na „Mladší Přípravka U8“. Rozbalí se Vám nabídka této kategorie.

c) V první záložce je kontakt na trenéry této kategorii.

 

3. CHCETE VIDĚT ROZPIS TRÉNINKŮ?

Klikněte na žlutou záložku „ROZPIS TRÉNINKŮ“ a najděte si rozpis tréninků své kategorie.

 

NEVÍTE SI PŘESTO RADY?

Kontaktujte: Luděk Hnát, tel.: 737-272-405, email: ludek.hnat@gmail.com

Příští zápas
17. kolo
NE 15.3. 14:00
Pardubičky
-- : --
Pardubičky - Svitavy
sledovat ŽIVĚ
Poslední zápas
16. kolo
SO 7.3. 14:00
UMT Svitavy-Lány
0 : 1
np
Svitavy - Moravany
Diváků: 60
záznam utkání
Tabulka
Pardubický krajský přebor 2019/2020
1.Holice56:2242?X
2.Chrudim B56:2233?X
3.Moravany45:3132?X
4.Luže40:3332?X
5.Lanškroun53:2830?X
6.Třemošnice24:2127?X
7.Heřmanův Městec20:1727?X
8.Litomyšl37:2626?X
9.Moravská Třebová34:2725?X
10.Svitavy40:2723?X
11.Choceň28:4720?X
12.Horní Ředice25:3718?X
13.Česká Třebová20:3816?X
14.Polička20:4713?X
15.Pardubičky21:4911?X
16.Rohovládova Bělá17:646?X
Minulé kolo
16. kolo - SO/NE 07./08.03. 2020
Polička - Třemošnice2 : 0
Litomyšl - Rohovládova Bělá5 : 2
Svitavy - Moravany0 : 1np
Česká Třebová - Horní Ředice1 : 2np
Choceň - Heřmanův Městec0 : 1np
Chrudim B - Holice4 : 2
Moravská Třebová - Lanškroun- : -
Luže - Pardubičky1 : 0
Příští kolo
17. kolo - SO/NE 14./15.03. 2020
Třemošnice - Litomyšl- : -
Rohovládova Bělá - Chrudim B- : -
Holice - Choceň- : -
Heřmanův Městec - Česká Třebová- : -
Horní Ředice - Lanškroun- : -
Luže - Moravská Třebová- : -
Pardubičky - Svitavy- : -
Moravany - Polička- : -
Návštěvnost

TéJé TV
U9 - Ondrášovka cup 2020

U9 - Ondrášovka cup 2020
Adam Svoboda - nejlepší hráč


Příští zápas - B muži
14. kolo I.A třídy
UMT Svitavy-Lány

Svitavy B - Libišany


Poslední zápas - B muži
Svitavy B - Tatenice
2:1 (1:1)


Krátce
St 11:25 | Jiří Petr
Utkání VETE přeloženo na UMT
Z důvodu regenerace všech travnatých ploch bude sobotní utkání odehráno na UMT v Lánech.
St 08.07. 07:30 | Jiří Petr
Pozor!
7.7.2020 začala regenerace travnatých hřišť: stadion hř. Č.1 a č.2, stadion Lány hř.č2. Plochy nebudou do 17.7.2020 k dispozici.
Příspěvky z diskuze
fandasy | 08.07. 10:33
"Kde budou hrát v sobotu VTE ? "
Fery | 22.06. 22:30
"U9 - Ondrášovka cup 2020 ..."
Provozovatel sportovišť
Sportes Svitavy

Maxi-tip
Fanoušek
Generální partner
Partneři
Schaeffler SOFICO-CZ, a.s. MŠMT Pardubický kraj
Soutěž
 Jméno (přezdívka) Bodů
1. Fanda 110
2. Morava 101
3. Standa 4
Restaurace
Restaurace Pod hodinami
Restaurace Pod hodinami

www.hodiny-svitavy.cz
© 2004-2013 TJ Svitavy fotbal | psí oblečky od českého výrobce