Rozpis utkání - A mužstvo (Pardubický přebor)
Zvolte sezónu: a/nebo kolo:
Vyberte tým: Pouze odehrané zápasy?
Výběr je příliš široký pro zobrazení podrobností!
Prosím použijte filtry nahoře ke zúžení výběru.

Následuje stručný výpis - rozlosování s výsledky.
1. kolo, SO/NE 11./12.08. 2018
TJ Svitavy      1 : 5  FK Letohrad
FC Hlinsko      4 : 0  TJ Jiskra Litomyšl
TJ Lanškroun      2 : 1 np  TJ Luže
TJ Sokol Dolní Újezd      2 : 0  SKP Slovan Moravská Třebová
TJ Sokol Moravany      2 : 1 np  SK Holice
FK Jiskra Heřmanův Městec      1 : 0 np  MFK Chrudim B
FK Česká Třebová      5 : 2  ŽSK Třemošnice
1. FC Žamberk      1 : 2 np  FK Agria Choceň
2. kolo, SO/NE 18./19.08. 2018
FC Hlinsko      3 : 0  TJ Svitavy
MFK Chrudim B      2 : 4  TJ Sokol Moravany
TJ Jiskra Litomyšl      2 : 1 np  SKP Slovan Moravská Třebová
SK Holice      5 : 0  TJ Sokol Dolní Újezd
FK Agria Choceň      0 : 1  TJ Lanškroun
FK Letohrad      2 : 0  1. FC Žamberk
ŽSK Třemošnice      0 : 1  FK Jiskra Heřmanův Městec
TJ Luže      4 : 2  FK Česká Třebová
3. kolo, SO/NE 25./26.08. 2018
FK Jiskra Heřmanův Městec      0 : 6  TJ Luže
TJ Sokol Moravany      3 : 0  ŽSK Třemošnice
TJ Svitavy      2 : 3 np  TJ Jiskra Litomyšl
1. FC Žamberk      2 : 0  FC Hlinsko
TJ Lanškroun      2 : 0  FK Letohrad
FK Česká Třebová      5 : 0  FK Agria Choceň
TJ Sokol Dolní Újezd      3 : 4 np  MFK Chrudim B
SKP Slovan Moravská Třebová      3 : 0  SK Holice
4. kolo, SO/NE 01./02.09. 2018
MFK Chrudim B      1 : 2  SKP Slovan Moravská Třebová
ŽSK Třemošnice      2 : 0  TJ Sokol Dolní Újezd
FK Agria Choceň      3 : 2 np  FK Jiskra Heřmanův Městec
FK Letohrad      4 : 1  FK Česká Třebová
TJ Luže      4 : 2  TJ Sokol Moravany
FC Hlinsko      1 : 0  TJ Lanškroun
TJ Svitavy      2 : 0  1. FC Žamberk
TJ Jiskra Litomyšl      6 : 1  SK Holice
5. kolo, SO/NE 08./09.09. 2018
SK Holice      2 : 1 np  MFK Chrudim B
FK Česká Třebová      1 : 0  FC Hlinsko
SKP Slovan Moravská Třebová      2 : 1  ŽSK Třemošnice
FK Jiskra Heřmanův Městec      2 : 0  FK Letohrad
TJ Sokol Moravany      0 : 1  FK Agria Choceň
TJ Sokol Dolní Újezd      0 : 2  TJ Luže
1. FC Žamberk      2 : 5  TJ Jiskra Litomyšl
TJ Lanškroun      1 : 2 np  TJ Svitavy
6. kolo, SO/NE 15./16.09. 2018
TJ Jiskra Litomyšl      2 : 1 np  MFK Chrudim B
FC Hlinsko      2 : 3 np  FK Jiskra Heřmanův Městec
TJ Svitavy      2 : 0  FK Česká Třebová
1. FC Žamberk      0 : 1 np  TJ Lanškroun
FK Agria Choceň      3 : 1  TJ Sokol Dolní Újezd
FK Letohrad      1 : 2 np  TJ Sokol Moravany
ŽSK Třemošnice      3 : 2 np  SK Holice
TJ Luže      2 : 1  SKP Slovan Moravská Třebová
7. kolo, SO/NE 22./23.09. 2018
FK Česká Třebová      4 : 0  1. FC Žamberk
FK Jiskra Heřmanův Městec      1 : 2  TJ Svitavy
TJ Sokol Moravany      3 : 1  FC Hlinsko
TJ Sokol Dolní Újezd      2 : 4  FK Letohrad
SKP Slovan Moravská Třebová      5 : 0  FK Agria Choceň
SK Holice      4 : 3  TJ Luže
MFK Chrudim B      5 : 1  ŽSK Třemošnice
TJ Lanškroun      1 : 0 np  TJ Jiskra Litomyšl
8. kolo, SO/NE 29./30.09. 2018
TJ Jiskra Litomyšl      3 : 1  ŽSK Třemošnice
FK Agria Choceň      4 : 1  SK Holice
1. FC Žamberk      1 : 2 np  FK Jiskra Heřmanův Městec
TJ Luže      4 : 3 np  MFK Chrudim B
TJ Lanškroun      2 : 1  FK Česká Třebová
FC Hlinsko      2 : 3 np  TJ Sokol Dolní Újezd
TJ Svitavy      3 : 0  TJ Sokol Moravany
FK Letohrad      2 : 0  SKP Slovan Moravská Třebová
9. kolo, SO/NE 06./07.10. 2018
SK Holice      3 : 2 np  FK Letohrad
MFK Chrudim B      5 : 1  FK Agria Choceň
TJ Sokol Moravany      4 : 3 np  1. FC Žamberk
TJ Sokol Dolní Újezd      3 : 4 np  TJ Svitavy
FK Česká Třebová      1 : 2  TJ Jiskra Litomyšl
FK Jiskra Heřmanův Městec      1 : 2 np  TJ Lanškroun
SKP Slovan Moravská Třebová      1 : 0  FC Hlinsko
ŽSK Třemošnice      0 : 2  TJ Luže
10. kolo, SO/NE 13./14.10. 2018
FK Agria Choceň      1 : 2  ŽSK Třemošnice
TJ Jiskra Litomyšl      6 : 1  TJ Luže
1. FC Žamberk      3 : 0  TJ Sokol Dolní Újezd
TJ Svitavy      1 : 0  SKP Slovan Moravská Třebová
FC Hlinsko      1 : 0  SK Holice
FK Česká Třebová      3 : 0  FK Jiskra Heřmanův Městec
TJ Lanškroun      5 : 0  TJ Sokol Moravany
FK Letohrad      1 : 2 np  MFK Chrudim B
11. kolo, SO/NE 20./21.10. 2018
TJ Luže      3 : 0  FK Agria Choceň
FK Jiskra Heřmanův Městec      2 : 3 np  TJ Jiskra Litomyšl
TJ Sokol Moravany      2 : 3 np  FK Česká Třebová
TJ Sokol Dolní Újezd      2 : 3 np  TJ Lanškroun
SKP Slovan Moravská Třebová      9 : 0  1. FC Žamberk
SK Holice      2 : 1 np  TJ Svitavy
ŽSK Třemošnice      1 : 2 np  FK Letohrad
MFK Chrudim B      1 : 4  FC Hlinsko
12. kolo, SO/NE 27./28.10. 2018
FC Hlinsko      6 : 2  ŽSK Třemošnice
FK Jiskra Heřmanův Městec      0 : 1 np  TJ Sokol Moravany
FK Česká Třebová      0 : 2  TJ Sokol Dolní Újezd
TJ Lanškroun      1 : 0 np  SKP Slovan Moravská Třebová
1. FC Žamberk      0 : 3  SK Holice
FK Letohrad      4 : 0  TJ Luže
TJ Jiskra Litomyšl      3 : 1  FK Agria Choceň
TJ Svitavy      0 : 4  MFK Chrudim B
13. kolo, SO/NE 03./04.11. 2018
SKP Slovan Moravská Třebová      1 : 0  FK Česká Třebová
TJ Sokol Dolní Újezd      1 : 2  FK Jiskra Heřmanův Městec
TJ Luže      1 : 3  FC Hlinsko
FK Agria Choceň      0 : 1 np  FK Letohrad
TJ Sokol Moravany      3 : 2  TJ Jiskra Litomyšl
ŽSK Třemošnice      2 : 1  TJ Svitavy
MFK Chrudim B      5 : 1  1. FC Žamberk
SK Holice      0 : 3  TJ Lanškroun
14. kolo, SO/NE 10./11.11. 2018
1. FC Žamberk      0 : 2  ŽSK Třemošnice
TJ Jiskra Litomyšl      2 : 1  FK Letohrad
TJ Svitavy      2 : 1  TJ Luže
FC Hlinsko      4 : 5 np  FK Agria Choceň
TJ Sokol Moravany      4 : 1  TJ Sokol Dolní Újezd
FK Jiskra Heřmanův Městec      1 : 2  SKP Slovan Moravská Třebová
FK Česká Třebová      2 : 1  SK Holice
TJ Lanškroun      3 : 2 np  MFK Chrudim B
15. kolo, SO/NE 17./18.11. 2018
FK Agria Choceň      4 : 2  TJ Svitavy
FK Letohrad      1 : 2  FC Hlinsko
SKP Slovan Moravská Třebová      3 : 0  TJ Sokol Moravany
TJ Luže      2 : 0  1. FC Žamberk
TJ Sokol Dolní Újezd      0 : 4  TJ Jiskra Litomyšl
SK Holice      1 : 3  FK Jiskra Heřmanův Městec
MFK Chrudim B      0 : 2  FK Česká Třebová
ŽSK Třemošnice      0 : 3  TJ Lanškroun
16. kolo, SO/NE 09./10.03. 2019
FK Agria Choceň      0 : 1 np  1. FC Žamberk
SKP Slovan Moravská Třebová      3 : 2  TJ Sokol Dolní Újezd
SK Holice      2 : 1  TJ Sokol Moravany
MFK Chrudim B      5 : 1  FK Jiskra Heřmanův Městec
ŽSK Třemošnice      2 : 3  FK Česká Třebová
FK Letohrad      1 : 0  TJ Svitavy
TJ Jiskra Litomyšl      3 : 1  FC Hlinsko
TJ Luže      0 : 6  TJ Lanškroun
17. kolo, SO/NE 16./17.03. 2019
TJ Sokol Dolní Újezd      2 : 1 np  SK Holice
SKP Slovan Moravská Třebová      1 : 2 np  TJ Jiskra Litomyšl
FK Jiskra Heřmanův Městec      2 : 1  ŽSK Třemošnice
TJ Lanškroun      5 : 1  FK Agria Choceň
TJ Svitavy      2 : 1  FC Hlinsko
1. FC Žamberk      0 : 2  FK Letohrad
FK Česká Třebová      3 : 0  TJ Luže
TJ Sokol Moravany      4 : 9  MFK Chrudim B
18. kolo, SO/NE 23./24.03. 2019
MFK Chrudim B      -- : --  TJ Sokol Dolní Újezd
TJ Jiskra Litomyšl      -- : --  TJ Svitavy
FC Hlinsko      -- : --  1. FC Žamberk
FK Agria Choceň      -- : --  FK Česká Třebová
TJ Luže      -- : --  FK Jiskra Heřmanův Městec
FK Letohrad      -- : --  TJ Lanškroun
ŽSK Třemošnice      -- : --  TJ Sokol Moravany
SK Holice      -- : --  SKP Slovan Moravská Třebová
19. kolo, SO/NE 30./31.03. 2019
TJ Lanškroun      -- : --  FC Hlinsko
FK Česká Třebová      -- : --  FK Letohrad
TJ Sokol Moravany      -- : --  TJ Luže
SK Holice      -- : --  TJ Jiskra Litomyšl
1. FC Žamberk      -- : --  TJ Svitavy
TJ Sokol Dolní Újezd      -- : --  ŽSK Třemošnice
SKP Slovan Moravská Třebová      -- : --  MFK Chrudim B
FK Jiskra Heřmanův Městec      -- : --  FK Agria Choceň
20. kolo, SO/NE 06./07.04. 2019
TJ Svitavy      -- : --  TJ Lanškroun
FK Agria Choceň      -- : --  TJ Sokol Moravany
TJ Luže      -- : --  TJ Sokol Dolní Újezd
MFK Chrudim B      -- : --  SK Holice
ŽSK Třemošnice      -- : --  SKP Slovan Moravská Třebová
FK Letohrad      -- : --  FK Jiskra Heřmanův Městec
TJ Jiskra Litomyšl      -- : --  1. FC Žamberk
FC Hlinsko      -- : --  FK Česká Třebová
21. kolo, SO/NE 13./14.04. 2019
SKP Slovan Moravská Třebová      -- : --  TJ Luže
TJ Lanškroun      -- : --  1. FC Žamberk
FK Jiskra Heřmanův Městec      -- : --  FC Hlinsko
TJ Sokol Moravany      -- : --  FK Letohrad
TJ Sokol Dolní Újezd      -- : --  FK Agria Choceň
FK Česká Třebová      -- : --  TJ Svitavy
SK Holice      -- : --  ŽSK Třemošnice
MFK Chrudim B      -- : --  TJ Jiskra Litomyšl
22. kolo, SO/NE 20./21.04. 2019
1. FC Žamberk      -- : --  FK Česká Třebová
TJ Jiskra Litomyšl      -- : --  TJ Lanškroun
FC Hlinsko      -- : --  TJ Sokol Moravany
TJ Svitavy      -- : --  FK Jiskra Heřmanův Městec
FK Agria Choceň      -- : --  SKP Slovan Moravská Třebová
TJ Luže      -- : --  SK Holice
ŽSK Třemošnice      -- : --  MFK Chrudim B
FK Letohrad      -- : --  TJ Sokol Dolní Újezd
23. kolo, SO/NE 27./28.04. 2019
MFK Chrudim B      -- : --  TJ Luže
TJ Sokol Dolní Újezd      -- : --  FC Hlinsko
FK Česká Třebová      -- : --  TJ Lanškroun
SK Holice      -- : --  FK Agria Choceň
ŽSK Třemošnice      -- : --  TJ Jiskra Litomyšl
FK Jiskra Heřmanův Městec      -- : --  1. FC Žamberk
TJ Sokol Moravany      -- : --  TJ Svitavy
SKP Slovan Moravská Třebová      -- : --  FK Letohrad
24. kolo, SO/NE 04./05.05. 2019
TJ Svitavy      -- : --  TJ Sokol Dolní Újezd
1. FC Žamberk      -- : --  TJ Sokol Moravany
TJ Luže      -- : --  ŽSK Třemošnice
FK Agria Choceň      -- : --  MFK Chrudim B
FK Letohrad      -- : --  SK Holice
TJ Lanškroun      -- : --  FK Jiskra Heřmanův Městec
TJ Jiskra Litomyšl      -- : --  FK Česká Třebová
FC Hlinsko      -- : --  SKP Slovan Moravská Třebová
25. kolo, SO/NE 11./12.05. 2019
FK Jiskra Heřmanův Městec      -- : --  FK Česká Třebová
TJ Sokol Moravany      -- : --  TJ Lanškroun
TJ Sokol Dolní Újezd      -- : --  1. FC Žamberk
SKP Slovan Moravská Třebová      -- : --  TJ Svitavy
TJ Luže      -- : --  TJ Jiskra Litomyšl
MFK Chrudim B      -- : --  FK Letohrad
ŽSK Třemošnice      -- : --  FK Agria Choceň
SK Holice      -- : --  FC Hlinsko
26. kolo, SO/NE 18./19.05. 2019
FK Česká Třebová      -- : --  TJ Sokol Moravany
TJ Jiskra Litomyšl      -- : --  FK Jiskra Heřmanův Městec
TJ Svitavy      -- : --  SK Holice
1. FC Žamberk      -- : --  SKP Slovan Moravská Třebová
TJ Lanškroun      -- : --  TJ Sokol Dolní Újezd
FK Agria Choceň      -- : --  TJ Luže
FK Letohrad      -- : --  ŽSK Třemošnice
FC Hlinsko      -- : --  MFK Chrudim B
27. kolo, SO/NE 25./26.05. 2019
TJ Luže      -- : --  FK Letohrad
MFK Chrudim B      -- : --  TJ Svitavy
TJ Sokol Moravany      -- : --  FK Jiskra Heřmanův Městec
SKP Slovan Moravská Třebová      -- : --  TJ Lanškroun
SK Holice      -- : --  1. FC Žamberk
FK Agria Choceň      -- : --  TJ Jiskra Litomyšl
TJ Sokol Dolní Újezd      -- : --  FK Česká Třebová
ŽSK Třemošnice      -- : --  FC Hlinsko
28. kolo, SO/NE 01./02.06. 2019
FC Hlinsko      -- : --  TJ Luže
TJ Svitavy      -- : --  ŽSK Třemošnice
FK Letohrad      -- : --  FK Agria Choceň
1. FC Žamberk      -- : --  MFK Chrudim B
TJ Lanškroun      -- : --  SK Holice
FK Česká Třebová      -- : --  SKP Slovan Moravská Třebová
TJ Jiskra Litomyšl      -- : --  TJ Sokol Moravany
FK Jiskra Heřmanův Městec      -- : --  TJ Sokol Dolní Újezd
29. kolo, SO/NE 08./09.06. 2019
SKP Slovan Moravská Třebová      -- : --  FK Jiskra Heřmanův Městec
FK Agria Choceň      -- : --  FC Hlinsko
TJ Luže      -- : --  TJ Svitavy
TJ Sokol Dolní Újezd      -- : --  TJ Sokol Moravany
ŽSK Třemošnice      -- : --  1. FC Žamberk
FK Letohrad      -- : --  TJ Jiskra Litomyšl
SK Holice      -- : --  FK Česká Třebová
MFK Chrudim B      -- : --  TJ Lanškroun
30. kolo, SO/NE 15./16.06. 2019
TJ Sokol Moravany      -- : --  SKP Slovan Moravská Třebová
TJ Jiskra Litomyšl      -- : --  TJ Sokol Dolní Újezd
FC Hlinsko      -- : --  FK Letohrad
TJ Svitavy      -- : --  FK Agria Choceň
1. FC Žamberk      -- : --  TJ Luže
TJ Lanškroun      -- : --  ŽSK Třemošnice
FK Česká Třebová      -- : --  MFK Chrudim B
FK Jiskra Heřmanův Městec      -- : --  SK Holice
Příští zápas
18. kolo
SO 23.03. 10:15
UMT Litomyšl
-- : --
Litomyšl - TJ Svitavy
sledovat ŽIVĚ
Poslední zápas
17. kolo
NE 17.03. 14:30
UMT Svitavy-Lány
2 : 1
TJ Svitavy - Hlinsko

góly: Michal Čížek, Petr Bartoš
Diváků: 150
záznam utkání
Tabulka
Pardubický krajský přebor 2018/2019
1.Lanškroun41:1139?X
2.Litomyšl48:2438?X
3.M. Třebová34:1733?X
4.Letohrad33:2031?X
5.Č. Třebová36:2429?X
6.Chrudim B50:3627?X
7.Hlinsko35:2827?X
8.Luže36:3827?X
9.TJ Svitavy27:3127?X
10.H. Městec24:3325?X
11.Moravany35:4124?X
12.Holice29:3721?X
13.Choceň26:4220?X
14.Třemošnice22:4115?X
15.Dolní Újezd24:4613?X
16.Žamberk14:4512?X
Minulé kolo
17. kolo - SO/NE 16./17.03. 2019
Moravany - Chrudim B4 : 9
Č. Třebová - Luže3 : 0
Žamberk - Letohrad0 : 2
TJ Svitavy - Hlinsko2 : 1
Lanškroun - Choceň5 : 1
H. Městec - Třemošnice2 : 1
M. Třebová - Litomyšl1 : 2np
Dolní Újezd - Holice2 : 1np
Příští kolo
18. kolo - SO/NE 23./24.03. 2019
Litomyšl - TJ Svitavy- : -
Chrudim B - Dolní Újezd- : -
Holice - M. Třebová- : -
Třemošnice - Moravany- : -
Letohrad - Lanškroun- : -
Luže - H. Městec- : -
Choceň - Č. Třebová- : -
Hlinsko - Žamberk- : -
Návštěvnost

© 2004-2013 TJ Svitavy fotbal | psí oblečky od českého výrobce