Rozpis utkání - A mužstvo (Pardubický přebor)
Zvolte sezónu: a/nebo kolo:
Vyberte tým: Pouze odehrané zápasy?
Výběr je příliš široký pro zobrazení podrobností!
Prosím použijte filtry nahoře ke zúžení výběru.

Následuje stručný výpis - rozlosování s výsledky.
1. kolo, PÁ/SO/NE 07./08./09.08. 2020
FK Spartak Choceň      3 : 4 np  SKP Slovan Moravská Třebová
TJ Lanškroun      4 : 0  FK Česká Třebová
TJ Svitavy      0 : 1 np  TJ Luže
TJ Sokol Rohovládova Bělá      2 : 3  FK Proseč
ŽSK Třemošnice      2 : 1 np  FK Jiskra Heřmanův Městec
SK Holice      5 : 1  TJ Sokol Moravany
MFK Chrudim B      4 : 0  SK Pardubičky
TJ Jiskra Litomyšl      1 : 0  FK Horní Ředice
2. kolo, SO/NE 15./16.08. 2020
TJ Luže      1 : 0 np  TJ Lanškroun
FK Proseč      2 : 4  TJ Svitavy
SK Pardubičky      0 : 2  FK Spartak Choceň
FK Jiskra Heřmanův Městec      0 : 3  MFK Chrudim B
TJ Sokol Moravany      5 : 0  ŽSK Třemošnice
FK Česká Třebová      1 : 3  SK Holice
FK Horní Ředice      0 : 7  SKP Slovan Moravská Třebová
TJ Jiskra Litomyšl      0 : 1  TJ Sokol Rohovládova Bělá
3. kolo, SO/NE 22./23.08. 2020
TJ Svitavy      2 : 1  TJ Jiskra Litomyšl
TJ Sokol Rohovládova Bělá      1 : 0 np  FK Horní Ředice
SKP Slovan Moravská Třebová      1 : 3  SK Pardubičky
FK Spartak Choceň      3 : 1  FK Jiskra Heřmanův Městec
MFK Chrudim B      -- : --  TJ Sokol Moravany
ŽSK Třemošnice      1 : 0  FK Česká Třebová
SK Holice      -- : --  TJ Luže
TJ Lanškroun      7 : 4  FK Proseč
4. kolo, SO/NE 29./30.08. 2020
TJ Jiskra Litomyšl      1 : 4  TJ Lanškroun
TJ Luže      1 : 2 np  ŽSK Třemošnice
TJ Sokol Rohovládova Bělá      0 : 6  TJ Svitavy
FK Česká Třebová      2 : 3  MFK Chrudim B
FK Horní Ředice      4 : 1  SK Pardubičky
FK Jiskra Heřmanův Městec      1 : 4  SKP Slovan Moravská Třebová
TJ Sokol Moravany      2 : 0  FK Spartak Choceň
FK Proseč      2 : 4  SK Holice
5. kolo, PA/SO/NE 04./05./06.09. 2020
FK Spartak Choceň      5 : 1  FK Česká Třebová
TJ Lanškroun      2 : 0  TJ Sokol Rohovládova Bělá
TJ Svitavy      2 : 1 np  FK Horní Ředice
SK Pardubičky      5 : 1  FK Jiskra Heřmanův Městec
SKP Slovan Moravská Třebová      3 : 2  TJ Sokol Moravany
MFK Chrudim B      4 : 1  TJ Luže
ŽSK Třemošnice      2 : 1 np  FK Proseč
SK Holice      4 : 1  TJ Jiskra Litomyšl
6. kolo, SO/NE 12./13.09. 2020
TJ Luže      3 : 2  FK Spartak Choceň
FK Česká Třebová      0 : 1 np  SKP Slovan Moravská Třebová
TJ Sokol Moravany      0 : 3  SK Pardubičky
TJ Jiskra Litomyšl      5 : 1  ŽSK Třemošnice
FK Horní Ředice      1 : 2  FK Jiskra Heřmanův Městec
TJ Svitavy      0 : 5  TJ Lanškroun
TJ Sokol Rohovládova Bělá      1 : 3  SK Holice
FK Proseč      1 : 0  MFK Chrudim B
7. kolo, SO/NE 19./20.09. 2020
SK Pardubičky      5 : 4 np  FK Česká Třebová
SKP Slovan Moravská Třebová      1 : 0 np  TJ Luže
TJ Lanškroun      3 : 0  FK Horní Ředice
MFK Chrudim B      3 : 1  TJ Jiskra Litomyšl
FK Spartak Choceň      5 : 1  FK Proseč
ŽSK Třemošnice      4 : 1  TJ Sokol Rohovládova Bělá
SK Holice      8 : 3  TJ Svitavy
FK Jiskra Heřmanův Městec      3 : 2  TJ Sokol Moravany
8. kolo, SO/NE 26./27.09. 2020
FK Horní Ředice      -- : --  TJ Sokol Moravany
TJ Lanškroun      -- : --  SK Holice
TJ Svitavy      -- : --  ŽSK Třemošnice
FK Proseč      -- : --  SKP Slovan Moravská Třebová
TJ Luže      -- : --  SK Pardubičky
FK Česká Třebová      -- : --  FK Jiskra Heřmanův Městec
TJ Sokol Rohovládova Bělá      -- : --  MFK Chrudim B
TJ Jiskra Litomyšl      -- : --  FK Spartak Choceň
9. kolo, SO/NE 03./04.10. 2020
SK Holice      -- : --  FK Horní Ředice
TJ Sokol Moravany      -- : --  FK Česká Třebová
FK Jiskra Heřmanův Městec      -- : --  TJ Luže
SK Pardubičky      -- : --  FK Proseč
SKP Slovan Moravská Třebová      -- : --  TJ Jiskra Litomyšl
MFK Chrudim B      -- : --  TJ Svitavy
FK Spartak Choceň      -- : --  TJ Sokol Rohovládova Bělá
ŽSK Třemošnice      -- : --  TJ Lanškroun
10. kolo, SO/NE 10./11.10. 2020
TJ Luže      -- : --  TJ Sokol Moravany
SK Holice      -- : --  ŽSK Třemošnice
TJ Sokol Rohovládova Bělá      -- : --  SKP Slovan Moravská Třebová
TJ Jiskra Litomyšl      -- : --  SK Pardubičky
TJ Lanškroun      -- : --  MFK Chrudim B
TJ Svitavy      -- : --  FK Spartak Choceň
FK Horní Ředice      -- : --  FK Česká Třebová
FK Proseč      -- : --  FK Jiskra Heřmanův Městec
11. kolo, SO/NE 17./18.10. 2020
FK Jiskra Heřmanův Městec      -- : --  TJ Jiskra Litomyšl
SK Pardubičky      -- : --  TJ Sokol Rohovládova Bělá
MFK Chrudim B      -- : --  SK Holice
FK Česká Třebová      -- : --  TJ Luže
ŽSK Třemošnice      -- : --  FK Horní Ředice
SKP Slovan Moravská Třebová      -- : --  TJ Svitavy
FK Spartak Choceň      -- : --  TJ Lanškroun
TJ Sokol Moravany      -- : --  FK Proseč
12. kolo, SO/NE 24./25.10. 2020
FK Proseč      -- : --  FK Česká Třebová
FK Horní Ředice      -- : --  TJ Luže
TJ Lanškroun      -- : --  SKP Slovan Moravská Třebová
TJ Svitavy      -- : --  SK Pardubičky
TJ Sokol Rohovládova Bělá      -- : --  FK Jiskra Heřmanův Městec
ŽSK Třemošnice      -- : --  MFK Chrudim B
SK Holice      -- : --  FK Spartak Choceň
TJ Jiskra Litomyšl      -- : --  TJ Sokol Moravany
13. kolo, SO/NE 31.10./01.11. 2020
FK Spartak Choceň      -- : --  ŽSK Třemošnice
FK Jiskra Heřmanův Městec      -- : --  TJ Svitavy
SK Pardubičky      -- : --  TJ Lanškroun
TJ Luže      -- : --  FK Proseč
MFK Chrudim B      -- : --  FK Horní Ředice
FK Česká Třebová      -- : --  TJ Jiskra Litomyšl
TJ Sokol Moravany      -- : --  TJ Sokol Rohovládova Bělá
SKP Slovan Moravská Třebová      -- : --  SK Holice
14. kolo, SO/NE 07./08.11. 2020
ŽSK Třemošnice      -- : --  SKP Slovan Moravská Třebová
SK Holice      -- : --  SK Pardubičky
TJ Sokol Rohovládova Bělá      -- : --  FK Česká Třebová
TJ Jiskra Litomyšl      -- : --  TJ Luže
TJ Lanškroun      -- : --  FK Jiskra Heřmanův Městec
TJ Svitavy      -- : --  TJ Sokol Moravany
FK Horní Ředice      -- : --  FK Proseč
MFK Chrudim B      -- : --  FK Spartak Choceň
15. kolo, SO 14.11. 2020
TJ Luže      -- : --  TJ Sokol Rohovládova Bělá
FK Česká Třebová      -- : --  TJ Svitavy
TJ Sokol Moravany      -- : --  TJ Lanškroun
FK Jiskra Heřmanův Městec      -- : --  SK Holice
SK Pardubičky      -- : --  ŽSK Třemošnice
SKP Slovan Moravská Třebová      -- : --  MFK Chrudim B
FK Spartak Choceň      -- : --  FK Horní Ředice
FK Proseč      -- : --  TJ Jiskra Litomyšl
Příští zápas
8. kolo
NE 27.09. 15:30
Svitavský stadion
-- : --
Svitavy - Třemošnice
sledovat ŽIVĚ
Poslední zápas
7. kolo
SO 19.09. 16:00
Holice
8 : 3
Holice - Svitavy

góly: Jakub Válek 2, Dominik Svoboda
Diváků: 152
záznam utkání
Tabulka
Pardubický krajský přebor 2020/2021
1.Lanškroun25:619?X
2.Holice27:918?X
3.Moravská Třebová21:915?X
4.Chrudim B17:515?X
5.Choceň20:1213?X
6.Svitavy17:1812?X
7.Třemošnice12:1412?X
8.Pardubičky17:1611?X
9.Luže7:99?X
10.Proseč14:247?X
11.Heřmanův Městec9:207?X
12.Moravany12:146?X
13.Litomyšl10:156?X
14.Horní Ředice6:175?X
15.Rohovládova Bělá6:185?X
16.Česká Třebová8:222?X
Minulé kolo
7. kolo - SO/NE 19./20.09. 2020
Holice - Svitavy8 : 3
Třemošnice - Rohovládova Bělá4 : 1
Choceň - Proseč5 : 1
Chrudim B - Litomyšl3 : 1
Lanškroun - Horní Ředice3 : 0
Moravská Třebová - Luže1 : 0np
Pardubičky - Česká Třebová5 : 4np
Heřmanův Městec - Moravany3 : 2
Příští kolo
8. kolo - SO/NE 26./27.09. 2020
Litomyšl - Choceň- : -
Rohovládova Bělá - Chrudim B- : -
Česká Třebová - Heřmanův Městec- : -
Luže - Pardubičky- : -
Proseč - Moravská Třebová- : -
Svitavy - Třemošnice- : -
Lanškroun - Holice- : -
Horní Ředice - Moravany- : -
Návštěvnost

TéJé TV
Svitavy - H. Ředice 1:1 (1:1) Pen: 6:5
Sestřih branek


Rohovládova Bělá - Svitavy 0:6 (0:3)
Sestřih branek


Příští zápas - B muži
8. kolo I.A třídy
SO 26.9. 15:30
Svitavský stadion hř.2

Svitavy B - Letohrad B


Poslední zápas - B muži
Načešice - Svitavy B
1:0 (0:0)
STŘELCI: 87. Tamchyna Michal

Příspěvky z diskuze
Ha ha | 19.09. 18:42
"8:3.....2 zápasy 13 gólů 0 bodů... Gratulace "
fandasy | 12.09. 23:22
"SVITAVY - ŽAMBERK 2 :O (1:O).Obě branky za domácí ..."
Provozovatel sportovišť
Sportes Svitavy

Fanoušek
Generální partner
Partneři
Schaeffler SOFICO-CZ, a.s. MŠMT Pardubický kraj
Soutěž
 Jméno (přezdívka) Bodů
1. Fanda 53
2. Morava 50
3. Martin 42
Restaurace
Restaurace Pod hodinami
Restaurace Pod hodinami

www.hodiny-svitavy.cz
© 2004-2013 TJ Svitavy fotbal | psí oblečky od českého výrobce