Rozpis utkání - A mužstvo (Pardubický přebor)
Zvolte sezónu: a/nebo kolo:
Vyberte tým: Pouze odehrané zápasy?
Výběr je příliš široký pro zobrazení podrobností!
Prosím použijte filtry nahoře ke zúžení výběru.

Následuje stručný výpis - rozlosování s výsledky.
1. kolo, SO/NE 10./11.08. 2019
SK Holice      4 : 3  MFK Chrudim B
TJ Sokol Rohovládova Bělá      1 : 4  TJ Jiskra Litomyšl
TJ Lanškroun      4 : 3 np  SKP Slovan Moravská Třebová
FK Horní Ředice      1 : 3  FK Česká Třebová
FK Jiskra Heřmanův Městec      3 : 0  FK Spartak Choceň
TJ Sokol Moravany      2 : 1  TJ Svitavy
SK Pardubičky      1 : 5  TJ Luže
ŽSK Třemošnice      0 : 1  SK Polička
2. kolo, SO/NE 17./18.08. 2019
TJ Jiskra Litomyšl      1 : 2  ŽSK Třemošnice
FK Spartak Choceň      2 : 5  SK Holice
FK Česká Třebová      2 : 1  FK Jiskra Heřmanův Městec
MFK Chrudim B      10 : 1  TJ Sokol Rohovládova Bělá
TJ Lanškroun      6 : 1  FK Horní Ředice
SKP Slovan Moravská Třebová      0 : 3  TJ Luže
TJ Svitavy      6 : 2  SK Pardubičky
SK Polička      3 : 4  TJ Sokol Moravany
3. kolo, SO/NE 24./25.08. 2019
TJ Luže      3 : 1  TJ Svitavy
ŽSK Třemošnice      0 : 5  MFK Chrudim B
SK Holice      4 : 0  FK Česká Třebová
FK Jiskra Heřmanův Městec      2 : 1 np  TJ Lanškroun
FK Horní Ředice      1 : 2 np  SKP Slovan Moravská Třebová
TJ Sokol Rohovládova Bělá      4 : 1  FK Spartak Choceň
SK Pardubičky      4 : 0  SK Polička
TJ Sokol Moravany      1 : 2 np  TJ Jiskra Litomyšl
4. kolo, SO/NE 31.08./01.09. 2019
MFK Chrudim B      5 : 0  TJ Sokol Moravany
TJ Lanškroun      3 : 5  SK Holice
FK Horní Ředice      1 : 0 np  FK Jiskra Heřmanův Městec
SKP Slovan Moravská Třebová      3 : 0  TJ Svitavy
SK Polička      3 : 4  TJ Luže
TJ Jiskra Litomyšl      3 : 0  SK Pardubičky
FK Spartak Choceň      0 : 2  ŽSK Třemošnice
FK Česká Třebová      2 : 0  TJ Sokol Rohovládova Bělá
5. kolo, SO/NE 07./08.09. 2019
TJ Sokol Rohovládova Bělá      0 : 7  TJ Lanškroun
SK Holice      1 : 0  FK Horní Ředice
FK Jiskra Heřmanův Městec      4 : 2  SKP Slovan Moravská Třebová
SK Pardubičky      1 : 6  MFK Chrudim B
TJ Sokol Moravany      11 : 1  FK Spartak Choceň
TJ Svitavy      5 : 2  SK Polička
TJ Luže      4 : 3 np  TJ Jiskra Litomyšl
ŽSK Třemošnice      4 : 1  FK Česká Třebová
6. kolo, SO/NE 14./15.09. 2019
SKP Slovan Moravská Třebová      7 : 0  SK Polička
FK Jiskra Heřmanův Městec      0 : 2  SK Holice
FK Horní Ředice      3 : 0  TJ Sokol Rohovládova Bělá
TJ Lanškroun      2 : 1  ŽSK Třemošnice
FK Česká Třebová      2 : 3  TJ Sokol Moravany
FK Spartak Choceň      3 : 2  SK Pardubičky
MFK Chrudim B      6 : 0  TJ Luže
TJ Jiskra Litomyšl      1 : 2 np  TJ Svitavy
7. kolo, SO/NE 21./22.09. 2019
TJ Luže      3 : 0  FK Spartak Choceň
SK Holice      6 : 0  SKP Slovan Moravská Třebová
ŽSK Třemošnice      3 : 0  FK Horní Ředice
TJ Sokol Rohovládova Bělá      0 : 2  FK Jiskra Heřmanův Městec
SK Pardubičky      1 : 0 np  FK Česká Třebová
TJ Sokol Moravany      3 : 1  TJ Lanškroun
SK Polička      1 : 4  TJ Jiskra Litomyšl
TJ Svitavy      1 : 2  MFK Chrudim B
8. kolo, SO/NE 28./29.09. 2019
TJ Lanškroun      8 : 1  SK Pardubičky
SK Holice      5 : 0  TJ Sokol Rohovládova Bělá
MFK Chrudim B      2 : 0  SK Polička
FK Horní Ředice      2 : 4  TJ Sokol Moravany
FK Jiskra Heřmanův Městec      0 : 2  ŽSK Třemošnice
SKP Slovan Moravská Třebová      1 : 2 np  TJ Jiskra Litomyšl
FK Spartak Choceň      4 : 2  TJ Svitavy
FK Česká Třebová      1 : 2  TJ Luže
9. kolo, SO/NE 05./06.10. 2019
TJ Jiskra Litomyšl      2 : 1 np  MFK Chrudim B
TJ Sokol Rohovládova Bělá      1 : 5  SKP Slovan Moravská Třebová
ŽSK Třemošnice      0 : 2  SK Holice
TJ Sokol Moravany      1 : 2  FK Jiskra Heřmanův Městec
TJ Luže      5 : 1  TJ Lanškroun
TJ Svitavy      6 : 0  FK Česká Třebová
SK Polička      0 : 3  FK Spartak Choceň
SK Pardubičky      4 : 3 np  FK Horní Ředice
10. kolo, SO/NE 12./13.10. 2019
FK Spartak Choceň      3 : 2  TJ Jiskra Litomyšl
FK Česká Třebová      3 : 2 np  SK Polička
SK Holice      1 : 2  TJ Sokol Moravany
TJ Sokol Rohovládova Bělá      1 : 2  ŽSK Třemošnice
TJ Lanškroun      3 : 1  TJ Svitavy
FK Horní Ředice      3 : 1  TJ Luže
FK Jiskra Heřmanův Městec      1 : 0  SK Pardubičky
SKP Slovan Moravská Třebová      2 : 1  MFK Chrudim B
11. kolo, SO/NE 19./20.10. 2019
SK Polička      0 : 5  TJ Lanškroun
MFK Chrudim B      2 : 3 np  FK Spartak Choceň
TJ Jiskra Litomyšl      2 : 1  FK Česká Třebová
SK Pardubičky      1 : 3  SK Holice
TJ Sokol Moravany      6 : 2  TJ Sokol Rohovládova Bělá
TJ Svitavy      4 : 1  FK Horní Ředice
TJ Luže      2 : 3  FK Jiskra Heřmanův Městec
ŽSK Třemošnice      2 : 0  SKP Slovan Moravská Třebová
12. kolo, SO/NE 26./27.10. 2019
TJ Sokol Rohovládova Bělá      3 : 0  SK Pardubičky
ŽSK Třemošnice      2 : 0  TJ Sokol Moravany
SK Holice      8 : 2  TJ Luže
TJ Lanškroun      3 : 1  TJ Jiskra Litomyšl
FK Česká Třebová      3 : 2  MFK Chrudim B
SKP Slovan Moravská Třebová      2 : 1  FK Spartak Choceň
FK Jiskra Heřmanův Městec      0 : 1 np  TJ Svitavy
FK Horní Ředice      2 : 0  SK Polička
13. kolo, SO/NE 02./03.11. 2019
SK Pardubičky      2 : 3 np  ŽSK Třemošnice
TJ Sokol Moravany      1 : 5  SKP Slovan Moravská Třebová
SK Polička      1 : 0  FK Jiskra Heřmanův Městec
TJ Svitavy      1 : 2  SK Holice
TJ Luže      2 : 0  TJ Sokol Rohovládova Bělá
MFK Chrudim B      3 : 0  TJ Lanškroun
FK Spartak Choceň      2 : 1  FK Česká Třebová
TJ Jiskra Litomyšl      3 : 0  FK Horní Ředice
14. kolo, SO/NE 09./10.11. 2019
TJ Lanškroun      5 : 2  FK Spartak Choceň
SKP Slovan Moravská Třebová      2 : 0  FK Česká Třebová
FK Jiskra Heřmanův Městec      1 : 0  TJ Jiskra Litomyšl
TJ Sokol Rohovládova Bělá      1 : 7  TJ Svitavy
TJ Sokol Moravany      4 : 1  SK Pardubičky
ŽSK Třemošnice      1 : 2 np  TJ Luže
SK Holice      3 : 2  SK Polička
FK Horní Ředice      3 : 2 np  MFK Chrudim B
15. kolo, SO/NE 16./17.11. 2019
FK Spartak Choceň      3 : 2 np  FK Horní Ředice
MFK Chrudim B      2 : 0  FK Jiskra Heřmanův Městec
TJ Jiskra Litomyšl      2 : 3  SK Holice
SK Pardubičky      1 : 0  SKP Slovan Moravská Třebová
SK Polička      3 : 1  TJ Sokol Rohovládova Bělá
TJ Svitavy      2 : 0  ŽSK Třemošnice
TJ Luže      1 : 2 np  TJ Sokol Moravany
FK Česká Třebová      0 : 4  TJ Lanškroun
16. kolo, SO/NE 07./08.03. 2020
FK Spartak Choceň      0 : 1 np  FK Jiskra Heřmanův Městec
FK Česká Třebová      1 : 2 np  FK Horní Ředice
TJ Svitavy      0 : 1 np  TJ Sokol Moravany
TJ Jiskra Litomyšl      5 : 2  TJ Sokol Rohovládova Bělá
SK Polička      2 : 0  ŽSK Třemošnice
TJ Luže      1 : 0  SK Pardubičky
SKP Slovan Moravská Třebová      -- : --  TJ Lanškroun
MFK Chrudim B      4 : 2  SK Holice
17. kolo, SO/NE 14./15.03. 2020
TJ Sokol Moravany      -- : --  SK Polička
SK Pardubičky      -- : --  TJ Svitavy
TJ Luže      -- : --  SKP Slovan Moravská Třebová
FK Horní Ředice      -- : --  TJ Lanškroun
FK Jiskra Heřmanův Městec      -- : --  FK Česká Třebová
SK Holice      -- : --  FK Spartak Choceň
TJ Sokol Rohovládova Bělá      -- : --  MFK Chrudim B
ŽSK Třemošnice      -- : --  TJ Jiskra Litomyšl
18. kolo, SO/NE 21./22.03. 2020
SKP Slovan Moravská Třebová      -- : --  FK Horní Ředice
TJ Svitavy      -- : --  TJ Luže
SK Polička      -- : --  SK Pardubičky
FK Spartak Choceň      -- : --  TJ Sokol Rohovládova Bělá
FK Česká Třebová      -- : --  SK Holice
TJ Lanškroun      -- : --  FK Jiskra Heřmanův Městec
TJ Jiskra Litomyšl      -- : --  TJ Sokol Moravany
MFK Chrudim B      -- : --  ŽSK Třemošnice
Příští zápas
17. kolo
NE 15.3. 14:00
Pardubičky
-- : --
Pardubičky - Svitavy
sledovat ŽIVĚ
Poslední zápas
16. kolo
SO 7.3. 14:00
UMT Svitavy-Lány
0 : 1
np
Svitavy - Moravany
Diváků: 60
záznam utkání
Tabulka
Pardubický krajský přebor 2019/2020
1.Holice56:2242?X
2.Chrudim B56:2233?X
3.Moravany45:3132?X
4.Luže40:3332?X
5.Lanškroun53:2830?X
6.Třemošnice24:2127?X
7.Heřmanův Městec20:1727?X
8.Litomyšl37:2626?X
9.Moravská Třebová34:2725?X
10.Svitavy40:2723?X
11.Choceň28:4720?X
12.Horní Ředice25:3718?X
13.Česká Třebová20:3816?X
14.Polička20:4713?X
15.Pardubičky21:4911?X
16.Rohovládova Bělá17:646?X
Minulé kolo
16. kolo - SO/NE 07./08.03. 2020
Polička - Třemošnice2 : 0
Litomyšl - Rohovládova Bělá5 : 2
Svitavy - Moravany0 : 1np
Česká Třebová - Horní Ředice1 : 2np
Choceň - Heřmanův Městec0 : 1np
Chrudim B - Holice4 : 2
Moravská Třebová - Lanškroun- : -
Luže - Pardubičky1 : 0
Příští kolo
17. kolo - SO/NE 14./15.03. 2020
Třemošnice - Litomyšl- : -
Rohovládova Bělá - Chrudim B- : -
Holice - Choceň- : -
Heřmanův Městec - Česká Třebová- : -
Horní Ředice - Lanškroun- : -
Luže - Moravská Třebová- : -
Pardubičky - Svitavy- : -
Moravany - Polička- : -
Návštěvnost

TéJé TV
Svitavy - Třemošnice 2:0 (1:0)
Sestřih branek


R. Bělá - Svitavy 1:7 (1:0)
Sestřih branek


Příští zápas - B muži
14. kolo I.A třídy
UMT Svitavy-Lány

Svitavy B - Libišany


Poslední zápas - B muži
Svitavy B - Tatenice
2:1 (1:1)


Příspěvky z diskuze
fandasy | 01.04. 14:51
"Rád se připojím - pro Lukáše vždycky. "
diskuze k článku - zobrazit článek
Číža st. | 31.03. 17:45
":-) určitě to dáme dohromady. Věřím všem, co Lukáš ..."
diskuze k článku - zobrazit článek
Provozovatel sportovišť
Sportes Svitavy

Maxi-tip
Fanoušek
Generální partner
Partneři
Schaeffler SOFICO-CZ, a.s. MŠMT Pardubický kraj
Soutěž
 Jméno (přezdívka) Bodů
1. Fanda 110
2. Morava 101
3. Standa 4
Restaurace
Restaurace Pod hodinami
Restaurace Pod hodinami

www.hodiny-svitavy.cz
© 2004-2013 TJ Svitavy fotbal | psí oblečky od českého výrobce