Samuel Oblouk
Samuel Obloukčíslo dresu:
22
Dnes slaví své 9. narozeniny Samuel Oblouk
(útočník - U9).
Přejeme všechno nejlepší!
Ondřej Jelínek
Ondřej Jelínekčíslo dresu:
11
Dnes slaví své 40. narozeniny Ondřej Jelínek
(bývalý hráč TJ Svitavy).
Přejeme všechno nejlepší!
Novinky
Zobrazit články z oblasti: , řadit podle: , vzestupně
Pá 09.06.2017, 00:07 - oblast: přípravka U-10 - vložil: Petr Hořínek - zobrazeno: 136x
Pohár OFS smíšených přípravek - Čistá /9.00- 13.00 hod./

SOUPEŘI - Kunčina, Březová n/Svit., Sebranice, Horní Újezd/Morašice, Litomyšl, Čistá - /6 zápasů 2x10 min./

nominace : Chládek Šimon, Chládek Matouš, Přikryl Vojta, Leitner Matěj, Janko Adam, Hořínek Daniel, Fejt Dominik...
diskuze k článku - příspěvků: žádný
 
Čt 01.06.2017, 22:28 - oblast: přípravka U-10 - vložil: Luděk Hnát - zobrazeno: 122x
Sobota - sraz v 9:00 v Jaroměřicích u Jevíčka

Nominováni: Hnát Jan, Hnát Jakub, Hořínek Daniel, Chládek Šimon, Chládek Matouš, Jonáš Jáchym, Leitner Matěj, Navrátil David, Vavřík Matyáš, Přikryl Vojtěch, Zatočil Jakub
...
diskuze k článku - příspěvků: žádný
 
Čt 25.05.2017, 22:19 - oblast: přípravka U-10 - vložil: Petr Hořínek - zobrazeno: 148x
OKRESNÍ PŘEBOR - Březová n/Svit. 28.5.2017

soupeři - Kunčina, Březová n/Svit. , Janov

nominace : Chládek Šimon, Chládek Matouš, Přikryl Vojta, Hořínek
Daniel, Hoferica Jindřich, Fejt Dominik, Navrátil Davi...
diskuze k článku - příspěvků: žádný
 
Čt 18.05.2017, 23:22 - oblast: přípravka U-10 - vložil: Petr Hořínek - zobrazeno: 183x
KRAJSKÝ PŘEBOR - LANŠKROUN 20.5. 2017

soupeři - Lanškroun, Choceň, Hlinsko

nominace: Oblouk Samuel, Fejt Dominik, Jonáš Jáchym, Hnát Jakub, Hnát Jan, Flídr
Matěj, Růžička Jan, Stodola Ondřej, Leitner Matěj, Hořínek Daniel, ...
diskuze k článku - příspěvků: žádný
 
Čt 11.05.2017, 22:49 - oblast: přípravka U-10 - vložil: Petr Hořínek - zobrazeno: 305x
KRAJSKÝ PŘEBOR - SVITAVY 13.5. 2017

soupeři - Choceň, Hlinsko, Mor.Třebová/Ústí nad Orlicí

nominace: Oblouk Samuel, Hoferica Jindřich, Fejt Dominik, Vavřík Matyáš, Jonáš
Jáchym, Hnát Jan, Vaščík Matěj, Flídr Matěj, Janko Adam, Stodola Ondřej, Nedoma Denis, Leitner Matěj,...
diskuze k článku - příspěvků: 1, poslední: 13.05.2017 19:26
 
Čt 04.05.2017, 22:17 - oblast: přípravka U-10 - vložil: Petr Hořínek - zobrazeno: 174x
KRAJSKÝ PŘEBOR - PARDUBICE 6.5. 2017

soupeři - Pardubice "A", Chrudim, Vys. Mýto

nominace: Oblouk Samuel, Hoferica Jindřich, Fejt Dominik, Vavřík Matyáš, Jonáš
Jáchym, Hnát Jakub, Hnát Jan, Vaščík Matěj, Flídr Matěj, Janko Adam,...
diskuze k článku - příspěvků: žádný
 
Čt 27.04.2017, 21:25 - oblast: přípravka U-10 - vložil: Luděk Hnát - zobrazeno: 195x
r.2007: Flídr Matěj, Hoferica Jindřich, Chládek Matouš, Chládek Šimon, Janko Adam, Přikryl Vojtěch, Vaščík Matěj, Oblouk Samuel

r.2006: Brand Richard, Dvořák Jan, Dvořák Šimon, Veselský Jan, Sabin Vojta...
diskuze k článku - příspěvků: žádný
 
Čt 20.04.2017, 20:55 - oblast: přípravka U-10 - vložil: Luděk Hnát - zobrazeno: 222x
KP Miniliga Přípravek – Svitavský stadion – sraz v 8:30
Fejt Dominik, Flídr Matěj, Hnát Jakub, Hnát Jan, Jonáš Jáchym, Leitner Matěj, Nedoma Denis, Hořínek Daniel, Růžička Jan, Stodola Ondřej, Vavřík Matyáš, Vaščík Matěj, Oblouk Samue...
diskuze k článku - příspěvků: žádný
 
St 12.04.2017, 02:16 - oblast: přípravka U-10 - vložil: Luděk Hnát - zobrazeno: 264x
Nominace na KP PÁTEK 14.4.2017:
Fejt Dominik, Flídr Matěj, Hnát Jakub, Janko Adam, Jonáš Jáchym, Leitner Matěj, Nedoma Denis, Oblouk Samuel, Růžička Jan, Vaščík Matěj, Vavřík Matyáš

Nominace na OP Sobota 15.4.2017...
diskuze k článku - příspěvků: žádný
 
Čt 06.04.2017, 19:49 - oblast: přípravka U-10 - vložil: Petr Hořínek - zobrazeno: 252x
Nominace na sobotu 8.4.2017 - krajský přebor /Mor. Třebová/

soupeři : M.T./Ústí nad Orl., Lanškroun, Letohrad

nominováni: Leitner Matěj, Stodola Ondřej, Fejt Dominik, Hnát Jakub, Oblouk Samuel, Vavřík Matyáš, Růžička Jan, Flídr Matěj, Janko Adam, Hoferica Jindřich, Jonáš Jáchy...
diskuze k článku - příspěvků: žádný
 
Celkem v této oblasti: 126 - zobrazit: 0-10 | 10-20 | 20-30 | 30-40 | 40-50 | 50-60 | 60-70 | 70-80 | 80-90 | 90-100 | 100-110 | 110-120 | 120-126
Příští zápas
2. kolo
NE 20.08. 17:00
Svitavský stadion
-- : --
TJ Svitavy - Polička
sledovat ŽIVĚ
Poslední zápas
1. kolo
SO 12.08. 17:00
Žamberk
Tabulka
Pardubický krajský přebor 2016/2017
1.Lanškroun5:16?X
2.Slatiňany4:06?X
3.Chrudim B6:25?X
4.M. Třebová4:24?X
5.Hlinsko3:23?X
6.H. Městec1:03?X
7.Moravany4:43?X
8.Choceň4:43?X
9.Holice4:43?X
10.Žamberk2:33?X
11.Polička2:31?X
12.Dobříkov1:31?X
13.Č. Třebová2:61?X
14.Litomyšl3:50?X
15.TJ Svitavy0:20?X
16.Třemošnice2:60?X
Minulé kolo
1. kolo - SO/NE 12./13.08. 2017
H. Městec - Dobříkov1 : 0
Hlinsko - Třemošnice3 : 2
Lanškroun - Holice1 : 0
Moravany - Chrudim B2 : 3np
Polička - Choceň2 : 3np
Žamberk - TJ Svitavy2 : 0
Litomyšl - Slatiňany0 : 1
M. Třebová - Č. Třebová2 : 1np
Příští kolo
2. kolo - SO/NE 19./20.08. 2017
Hlinsko - H. Městec- : -
TJ Svitavy - Polička- : -
Slatiňany - Žamberk3 : 0
Choceň - Moravany1 : 2
Dobříkov - M. Třebová1 : 2
Č. Třebová - Lanškroun1 : 4
Holice - Litomyšl4 : 3
Třemošnice - Chrudim B0 : 3
Návštěvnost

TéJé TV
Svitavy – Třemošnice 1:2 (0:0)
Sestřih


Choceň - Svitavy 6:2 (2:1)
Sestřih


Příští zápas - B muži
2. kolo I.A třídy
So 19.08. 17:00

Svitavy B - Letohrad B


Poslední zápas - B muži
Semanín - Svitavy B
4:0 (1:0)


Příspěvky z diskuze
FKL | 20.08. 11:12
"Za Letohrad B chytal HRÁČ "
Fandasy | 19.08. 19:57
"TJ Svitavy B - OEZ Letohrad B 1:2 (O:1). Smolná po ..."
M.M. | 13.08. 12:34
"Dobrý den.Na fotbalovém utkání jsem byl přítomen o ..."
Fanoušek
Generální partner
Partneři
Fortuna SOFICO-CZ, a.s.
Provozovatel sportovišť
Sportes Svitavy
Soutěž
 Jméno (přezdívka) Bodů
1. Morava 11
2. Fanda 9
3. Standa 9
Restaurace
Restaurace Pod hodinami
Restaurace Pod hodinami

Otevírací doba
Denně od 10:00 do 23:00

www.hodiny-svitavy.cz
© 2004-2013 TJ Svitavy fotbal | psí oblečky od českého výrobce