Novinky

Po 11.06.2018, 22:55 - oblast: Nominace U5-U7 - vložil: Jaroslav Kabát - zobrazeno: 1018x
V neděli 17.6.2018 nás v Hlinsku čeká "Mistrovství světa školiček", kde naše družstvo nastoupí pod hlavičkou Španělska.
Již ve skupině nás čekají ti nejtěžší soupeři:
Japonsko (Polička-červená), Egypt (Hlinsko-bílá), Anglie (Pardubice) a Německo (Hradec Králové 1)...
diskuze k článku - příspěvků: žádný
 
Pá 25.05.2018, 13:35 - oblast: Nominace U5-U7 - vložil: Jaroslav Kabát - zobrazeno: 1065x
Nominace na nedělní turnaj:
Horvát Štěpán, Kubík Jan, Kadlec Tomáš,  Kabát Jakub,  Zerzán Vojta, Sýkora Jan, Otřísal Denis, Králíček Šimon, Svoboda Adam
sraz na stadioně v Novém Městě v 8:45 h.
sebou: modrý dres, chrániče, kopačky, svačinu, pití, suché oblečení,&...
diskuze k článku - příspěvků: žádný
 
Út 13.03.2018, 16:00 - oblast: Nominace U5-U7 - vložil: Jaroslav Kabát - zobrazeno: 1179x
 nominace: Štěpán Horvát, Denis, Otřísal, Štěpán Knejfl, Adam Maivald, Tomáš Kadlec, Jakub Kabát, Vojta Zerzán, Adam Svoboda, Šimon Králíček, Jakub Vavřík, Tadeáš Vodstrčil??
Sraz 9-9:10hod na místě: Hala Romana Šebrleho - Gymnázium F.M.Plcla, Hrdinů odboje 36, Rychnov nad Kněžno...
diskuze k článku - příspěvků: žádný
 
So 24.02.2018, 23:24 - oblast: Nominace U5-U7 - vložil: Jaroslav Kabát - zobrazeno: 1159x
Nominace:
Horvát Štěpán, Otřísal Denis, Zerzán Vojta, Svoboda Adam, Kabát Jakub, Kubík Jan, Kadlec Tomáš, Maivald Adam, Králíček Šimon, Vodstrčil Tadeáš??
sraz v 8:30 h v Libchavách
sebou: teplákovky SY, modrý dres+trenýrky+štulpny (chrániče+pítí+občerstvení) + dobrou nála...
diskuze k článku - příspěvků: žádný
 
Čt 22.02.2018, 13:05 - oblast: Nominace U5-U7 - vložil: Jaroslav Kabát - zobrazeno: 1079x
Nominace:
Horvát Štěpán, Otřísal Denis, Zerzán Vojta, Svoboda Adam, Kabát Jakub, Kubík Jan, Kadlec Tomáš, Maivald Adam, Knejfl Štěpán, Vodstrčil Tadeáš??
sraz v 8:55-9 h v Poličce
sebou: teplákovky SY, modrý dres+trenýrky+štulpny (chrániče+pítí+občerstvení) + dobrou náladu...
diskuze k článku - příspěvků: žádný
 
Celkem v této oblasti: 5
Příští zápas
1. kolo
NE 09.08. 17:00
Svitavský stadion
-- : --
Svitavy - Luže
sledovat ŽIVĚ
Poslední zápas
16. kolo
SO 7.3. 14:00
UMT Svitavy-Lány
0 : 1
np
Svitavy - Moravany
Diváků: 60
záznam utkání
Tabulka
Pardubický krajský přebor 2020/2021
1.Lanškroun0:00?X
2.Rohovládova Bělá0:00?X
3.Moravská Třebová0:00?X
4.Třemošnice0:00?X
5.Litomyšl0:00?X
6.Svitavy0:00?X
7.Horní Ředice0:00?X
8.Choceň0:00?X
9.Chrudim B0:00?X
10.Heřmanův Městec0:00?X
11.Pardubičky0:00?X
12.Proseč0:00?X
13.Holice0:00?X
14.Luže0:00?X
15.Moravany0:00?X
16.Česká Třebová0:00?X
Minulé kolo
16. kolo - SO/NE 07./08.03. 2020
Polička - Třemošnice2 : 0
Litomyšl - Rohovládova Bělá5 : 2
Svitavy - Moravany0 : 1np
Česká Třebová - Horní Ředice1 : 2np
Choceň - Heřmanův Městec0 : 1np
Chrudim B - Holice4 : 2
Moravská Třebová - Lanškroun- : -
Luže - Pardubičky1 : 0
Příští kolo
1. kolo - PÁ/SO/NE 07./08./09.08. 2020
Choceň - Moravská Třebová- : -
Litomyšl - Horní Ředice- : -
Chrudim B - Pardubičky- : -
Holice - Moravany- : -
Třemošnice - Heřmanův Městec- : -
Rohovládova Bělá - Proseč- : -
Svitavy - Luže- : -
Lanškroun - Česká Třebová- : -
Návštěvnost

TéJé TV
U9 - Ondrášovka cup 2020

U9 - Ondrášovka cup 2020
Adam Svoboda - nejlepší hráč


Příští zápas - B muži
1. kolo I.A třídy
SO 8. 8. 2020 17:00
Svitavský stadion hř.2

Svitavy B - Rosice n/Labem


Příspěvky z diskuze
fandasy | 08.08. 20:20
"Tj Svitavy B - Rosice nad Labem O:1 (O:1). Domácí ..."
fandasy | 23.07. 20:55
"Sokol Opatovec - TJ Svitavy komb. 4:1 (2:O). Přípr ..."
Provozovatel sportovišť
Sportes Svitavy

Maxi-tip
Fanoušek
Generální partner
Partneři
Schaeffler SOFICO-CZ, a.s. MŠMT Pardubický kraj
Soutěž
V této sezóně 2020/2021 dosud nikdo ze soutěžících nezískal žádné body :(
Restaurace
Restaurace Pod hodinami
Restaurace Pod hodinami

www.hodiny-svitavy.cz
© 2004-2013 TJ Svitavy fotbal | psí oblečky od českého výrobce