Novinky

Čt 13.06.2019, 13:00 - oblast: Nominace U12 - vložil: Petr Hořínek - zobrazeno: 29x
liga ml. žáku U 12 skupina "D" - sobota  15.6.2019 /10:30 - 12:30/

místo: Svitavský stadion
soupeř : NYMBURK
nominace:  Leitner Matěj /G/, Růžička Jan, Fejt Dominik, Olšán Tomáš, Bauer Josef, Oblouk Samuel, Dvořák Enrico, Vavřík Matyáš, Švec Jáchy...
diskuze k článku - příspěvků: žádný
 
Po 10.06.2019, 23:07 - oblast: Nominace U12 - vložil: Petr Hořínek - zobrazeno: 46x
liga ml. žáku U 12 skupina "D" - středa  12.6.2019 /17:30 - 19:30/

místo: Fotbalový stadion Hlušice
soupeř : CIDLINA NOVÝ BYDŽOV
nominace:  Růžička Jan /G/, Fejt Dominik, Olšán Tomáš, Bauer Josef, Oblouk Samuel, Hořínek Daniel, Dvořák Enrico, Vavř...
diskuze k článku - příspěvků: žádný
 
Čt 06.06.2019, 10:32 - oblast: Nominace U12 - vložil: Petr Hořínek - zobrazeno: 46x
Okresní přebor ml. žáků /skupina B/  - neděle 9.6.2019 /14:00 - 15.30/

místo: UMT Lány
soupeř : HORNÍ ÚJEZD
nominace: Flídr Matěj, Stodola Ondřej, Knudsen Jindřich, Leitner Matěj /G/, Nedoma Denis, Dvořák Šimon, Brázda Zdeněk, Přikryl Vojtěch, Fejt Dominik,Vesel...
diskuze k článku - příspěvků: žádný
 
Po 03.06.2019, 21:05 - oblast: Nominace U12 - vložil: Petr Hořínek - zobrazeno: 61x
Okresní přebor ml. žáků /skupina B/  - středa  5.6.2019 /17:00 - 18.30/

místo: UMT Lány
soupeř : LUŽE
nominace: Flídr Matěj, Stodola Ondřej, Hoferica Jindřich, Leitner Matěj /G/, Nedoma Denis, Dvořák Šimon, Brázda Zdeněk, Přikryl Vojtěch, Vavřík Matyá...
diskuze k článku - příspěvků: žádný
 
Pá 31.05.2019, 19:55 - oblast: Nominace U12 - vložil: Petr Hořínek - zobrazeno: 70x
Okresní přebor ml. žáků /skupina B/  - sobota  1.6.2019 /10:00 - 11.30/

místo: Fotbalový stadion Skuteč
soupeř : SKUTEČ
nominace: Flídr Matěj, Stodola Ondřej, Hoferica Jindřich, Jonáš Jáchym, Fejt Dominik, Veselský Jan /G/, Šimek Filip, Korec Vojtěch, Š...
diskuze k článku - příspěvků: žádný
 
Pá 17.05.2019, 19:15 - oblast: Nominace U12 - vložil: Petr Hořínek - zobrazeno: 117x
liga ml. žáku U 12 skupina "D" - sobota  18.5.2019 /10:00 - 12:00/

místo: Svitavský stadion
soupeř :  VYSOKÉ MÝTO
nominace:  Růžička Jan /G/, Hnát Jan,  Fejt Dominik, Olšán Tomáš, Bauer Josef, Oblouk Samuel, Hořínek Daniel, Dvořák Enrico...
diskuze k článku - příspěvků: žádný
 
Pá 10.05.2019, 14:33 - oblast: Nominace U12 - vložil: Petr Hořínek - zobrazeno: 88x
Okresní přebor ml. žáků /skupina B/  - sobota  11.5.2019 /14:30 - 16.00/

místo: Fotbalový stadion Proseč
soupeř : PROSEČ
nominace: Flídr Matěj, Stodola Ondřej, Brázda Zdeněk, Leitner Matěj /G/, Dvořák Šimon, Hoferica Jindřich, Jonáš Jáchym, Hořínek Daniel...
diskuze k článku - příspěvků: žádný
 
Po 06.05.2019, 20:56 - oblast: Nominace U12 - vložil: Petr Hořínek - zobrazeno: 96x
liga ml. žáku U 12 skupina "D" - středa 8.5.2019 /11:30 - 13.30/

místo: Trutnov /Horní Staré město/
soupeř : TRUTNOV
nominace:  Růžička Jan /G/,Hnát Jan, Fejt Dominik, Olšán Tomáš, Oblouk Samuel, Švec Jáchym, Dvořák Štěpán, Hořínek Daniel, Vavřík Matyá...
diskuze k článku - příspěvků: žádný
 
Pá 03.05.2019, 15:05 - oblast: Nominace U12 - vložil: Petr Hořínek - zobrazeno: 100x
liga ml. žáku U 12 skupina "D" - sobota  4.5.2019 /10:00 - 12:00/

místo: Svitavský stadion
soupeř :  HRADEC KRÁLOVÉ
nominace:  Růžička Jan /G/, Hnát Jan,  Fejt Dominik, Olšán Tomáš, Bauer Josef, Oblouk Samuel, Švec Jáchym, Hořínek Daniel...
diskuze k článku - příspěvků: žádný
 
Po 29.04.2019, 20:52 - oblast: Nominace U12 - vložil: Petr Hořínek - zobrazeno: 84x
liga ml. žáku U 12 skupina "D" - středa  1.5.2019 /14:00 - 16.00/

místo: Svitavský stadion
soupeř :  VLAŠIM
nominace:  Růžička Jan /G/, Hnát Jan,  Fejt Dominik, Olšán Tomáš, Bauer Josef, Oblouk Samuel, Švec Jáchym, Dvořák Štěpán, Hořínek...
diskuze k článku - příspěvků: žádný
 
Celkem v této oblasti: 61 - zobrazit: 0-10 | 10-20 | 20-30 | 30-40 | 40-50 | 50-60 | 60-61
Poslední zápas
30. kolo
ST 12.06. 17:15
Svitavský stadion
2 : 1
TJ Svitavy - Choceň

góly: Martin Czehowský, Vojtěch Drašar
Diváků: 100
záznam utkání
Tabulka
Pardubický krajský přebor 2018/2019
1.Lanškroun78:2570?X
2.Letohrad82:3761?X
3.Hlinsko76:4458?X
4.M. Třebová65:4057?X
5.Litomyšl71:5257?X
6.TJ Svitavy61:5056?X
7.Chrudim B78:5647?X
8.H. Městec57:5847?X
9.Č. Třebová52:5044?X
10.Luže60:7143?X
11.Moravany59:7241?X
12.Holice52:6739?X
13.Choceň41:6635?X
14.Třemošnice43:8126?X
15.Dolní Újezd34:7722?X
16.Žamberk26:8917?X
Minulé kolo
30. kolo - SO/NE 15./16.06. 2019
Litomyšl - Dolní Újezd2 : 0
Moravany - M. Třebová4 : 2
H. Městec - Holice7 : 2
Č. Třebová - Chrudim B1 : 2
Lanškroun - Třemošnice6 : 2
Žamberk - Luže1 : 5
TJ Svitavy - Choceň2 : 1
Hlinsko - Letohrad2 : 1
Návštěvnost

© 2004-2013 TJ Svitavy fotbal | psí oblečky od českého výrobce