Novinky

Čt 13.06.2019, 13:00 - oblast: Nominace U12 - vložil: Petr Hořínek - zobrazeno: 89x
liga ml. žáku U 12 skupina "D" - sobota  15.6.2019 /10:30 - 12:30/

místo: Svitavský stadion
soupeř : NYMBURK
nominace:  Leitner Matěj /G/, Růžička Jan, Fejt Dominik, Olšán Tomáš, Bauer Josef, Oblouk Samuel, Dvořák Enrico, Vavřík Matyáš, Švec Jáchy...
diskuze k článku - příspěvků: žádný
 
Po 10.06.2019, 23:07 - oblast: Nominace U12 - vložil: Petr Hořínek - zobrazeno: 111x
liga ml. žáku U 12 skupina "D" - středa  12.6.2019 /17:30 - 19:30/

místo: Fotbalový stadion Hlušice
soupeř : CIDLINA NOVÝ BYDŽOV
nominace:  Růžička Jan /G/, Fejt Dominik, Olšán Tomáš, Bauer Josef, Oblouk Samuel, Hořínek Daniel, Dvořák Enrico, Vavř...
diskuze k článku - příspěvků: žádný
 
Čt 06.06.2019, 10:32 - oblast: Nominace U12 - vložil: Petr Hořínek - zobrazeno: 104x
Okresní přebor ml. žáků /skupina B/  - neděle 9.6.2019 /14:00 - 15.30/

místo: UMT Lány
soupeř : HORNÍ ÚJEZD
nominace: Flídr Matěj, Stodola Ondřej, Knudsen Jindřich, Leitner Matěj /G/, Nedoma Denis, Dvořák Šimon, Brázda Zdeněk, Přikryl Vojtěch, Fejt Dominik,Vesel...
diskuze k článku - příspěvků: žádný
 
Po 03.06.2019, 21:05 - oblast: Nominace U12 - vložil: Petr Hořínek - zobrazeno: 128x
Okresní přebor ml. žáků /skupina B/  - středa  5.6.2019 /17:00 - 18.30/

místo: UMT Lány
soupeř : LUŽE
nominace: Flídr Matěj, Stodola Ondřej, Hoferica Jindřich, Leitner Matěj /G/, Nedoma Denis, Dvořák Šimon, Brázda Zdeněk, Přikryl Vojtěch, Vavřík Matyá...
diskuze k článku - příspěvků: žádný
 
Pá 31.05.2019, 19:55 - oblast: Nominace U12 - vložil: Petr Hořínek - zobrazeno: 134x
Okresní přebor ml. žáků /skupina B/  - sobota  1.6.2019 /10:00 - 11.30/

místo: Fotbalový stadion Skuteč
soupeř : SKUTEČ
nominace: Flídr Matěj, Stodola Ondřej, Hoferica Jindřich, Jonáš Jáchym, Fejt Dominik, Veselský Jan /G/, Šimek Filip, Korec Vojtěch, Š...
diskuze k článku - příspěvků: žádný
 
Pá 17.05.2019, 19:15 - oblast: Nominace U12 - vložil: Petr Hořínek - zobrazeno: 187x
liga ml. žáku U 12 skupina "D" - sobota  18.5.2019 /10:00 - 12:00/

místo: Svitavský stadion
soupeř :  VYSOKÉ MÝTO
nominace:  Růžička Jan /G/, Hnát Jan,  Fejt Dominik, Olšán Tomáš, Bauer Josef, Oblouk Samuel, Hořínek Daniel, Dvořák Enrico...
diskuze k článku - příspěvků: žádný
 
Pá 10.05.2019, 14:33 - oblast: Nominace U12 - vložil: Petr Hořínek - zobrazeno: 152x
Okresní přebor ml. žáků /skupina B/  - sobota  11.5.2019 /14:30 - 16.00/

místo: Fotbalový stadion Proseč
soupeř : PROSEČ
nominace: Flídr Matěj, Stodola Ondřej, Brázda Zdeněk, Leitner Matěj /G/, Dvořák Šimon, Hoferica Jindřich, Jonáš Jáchym, Hořínek Daniel...
diskuze k článku - příspěvků: žádný
 
Po 06.05.2019, 20:56 - oblast: Nominace U12 - vložil: Petr Hořínek - zobrazeno: 154x
liga ml. žáku U 12 skupina "D" - středa 8.5.2019 /11:30 - 13.30/

místo: Trutnov /Horní Staré město/
soupeř : TRUTNOV
nominace:  Růžička Jan /G/,Hnát Jan, Fejt Dominik, Olšán Tomáš, Oblouk Samuel, Švec Jáchym, Dvořák Štěpán, Hořínek Daniel, Vavřík Matyá...
diskuze k článku - příspěvků: žádný
 
Pá 03.05.2019, 15:05 - oblast: Nominace U12 - vložil: Petr Hořínek - zobrazeno: 163x
liga ml. žáku U 12 skupina "D" - sobota  4.5.2019 /10:00 - 12:00/

místo: Svitavský stadion
soupeř :  HRADEC KRÁLOVÉ
nominace:  Růžička Jan /G/, Hnát Jan,  Fejt Dominik, Olšán Tomáš, Bauer Josef, Oblouk Samuel, Švec Jáchym, Hořínek Daniel...
diskuze k článku - příspěvků: žádný
 
Po 29.04.2019, 20:52 - oblast: Nominace U12 - vložil: Petr Hořínek - zobrazeno: 145x
liga ml. žáku U 12 skupina "D" - středa  1.5.2019 /14:00 - 16.00/

místo: Svitavský stadion
soupeř :  VLAŠIM
nominace:  Růžička Jan /G/, Hnát Jan,  Fejt Dominik, Olšán Tomáš, Bauer Josef, Oblouk Samuel, Švec Jáchym, Dvořák Štěpán, Hořínek...
diskuze k článku - příspěvků: žádný
 
Celkem v této oblasti: 61 - zobrazit: 0-10 | 10-20 | 20-30 | 30-40 | 40-50 | 50-60 | 60-61
Příští zápas
3. kolo
NE 25.8. 14:30
Luže
-- : --
Luže - Svitavy
sledovat ŽIVĚ
Poslední zápas
2. kolo
NE 18.8. 17:00
Svitavský stadion
6 : 2
Svitavy - Pardubičky

góly: Jakub Válek 2, David Juřík, Jakub Škáva, Marek Leinweber, Martin Vacek
Diváků: 210
záznam utkání
Tabulka
Pardubický krajský přebor 2019/2020
1.Luže8:16?X
2.Holice9:56?X
3.Česká Třebová5:26?X
4.Moravany6:46?X
5.Lanškroun10:45?X
6.Chrudim B13:53?X
7.Svitavy7:43?X
8.Litomyšl5:33?X
9.Heřmanův Městec4:23?X
10.Třemošnice2:13?X
11.Moravská Třebová3:71?X
12.Polička3:40?X
13.Choceň2:80?X
14.Horní Ředice2:90?X
15.Pardubičky3:110?X
16.Rohovládova Bělá2:140?X
Střelci
Stav po 2. kole
Minulé kolo
2. kolo - SO/NE 17./18.08. 2019
Litomyšl - Třemošnice1 : 2
Choceň - Holice2 : 5
Česká Třebová - Heřmanův Městec2 : 1
Chrudim B - Rohovládova Bělá10 : 1
Lanškroun - Horní Ředice6 : 1
Moravská Třebová - Luže0 : 3
Svitavy - Pardubičky6 : 2
Polička - Moravany3 : 4
Příští kolo
3. kolo - SO/NE 24./25.08. 2019
Holice - Česká Třebová- : -
Třemošnice - Chrudim B- : -
Luže - Svitavy- : -
Moravany - Litomyšl- : -
Pardubičky - Polička- : -
Rohovládova Bělá - Choceň- : -
Horní Ředice - Moravská Třebová- : -
Heřmanův Městec - Lanškroun- : -
Návštěvnost

TéJé TV
Svitavy - Choceň 2:1 (1:1)
Sestřih branek

Příští zápas - B muži
2. kolo I.A třídy
SO 17.08. 17:00
Svitavský stadion
hřiště č.2

Svitavy B - Ústí n/Orlicí B


Poslední zápas - B muži
Libišany - Svitavy B
3:0 (0:0)


Příspěvky z diskuze
Fandasy | 17.08. 20:10
"TJ Svitavy B - Ústí nad Orlicí B O : O na PK 2:4 Ú ..."
Fandasy | 27.07. 14:05
"TJ Svitavy B - Sokol Opatovec 1:1. (O:1). Přípravn ..."
Provozovatel sportovišť
Sportes Svitavy

Maxi-tip
Fanoušek
Generální partner
Partneři
Schaeffler SOFICO-CZ, a.s. MŠMT Pardubický kraj
Soutěž
 Jméno (přezdívka) Bodů
1. Morava 13
2. Fanda 9
3. Standa 4
Restaurace
Restaurace Pod hodinami
Restaurace Pod hodinami

www.hodiny-svitavy.cz
© 2004-2013 TJ Svitavy fotbal | psí oblečky od českého výrobce