Novinky

Pá 06.03.2020, 18:05 - oblast: Nominace U13 - vložil: Petr Hořínek - zobrazeno: 298x
Přátelský zápas ml. žáku U 13 - neděle 8.3.2020 /10:00 - 12:00/
místo: Žďár nad Sázavou - UMT
soupeř : Žďár nad Sázavou
nominace: Hnát Jakub /G/, Vavřík Matyáš , Fejt Dominik, Olšán Tomáš, Bauer Josef, Oblouk Samuel, Hořínek Daniel, Dvořák Enrico, Švec Jáchym, Dvořák Ště...
diskuze k článku - příspěvků: žádný
 
Čt 20.02.2020, 08:29 - oblast: Nominace U13 - vložil: Petr Hořínek - zobrazeno: 315x
Přátelský zápas ml. žáku U 13 - neděle 23.2.2020 /10:00 - 12:00/
místo: UMT Lány
soupeř : HFK Olomouc
nominace: Hnát Jakub /G/, Vavřík Matyáš /G/, Fejt Dominik, Olšán Tomáš, Bauer Josef, Oblouk Samuel, Hořínek Daniel, Dvořák Enrico, Švec Jáchym, Dvořák Štěpán,  Flídr ...
diskuze k článku - příspěvků: žádný
 
St 27.11.2019, 19:45 - oblast: Nominace U13 - vložil: Petr Hořínek - zobrazeno: 387x
PARTNERS CUP U 13  - sobota 30.11.2019 /08:15 - 14:00/

místo:  Pardubice UMT - Ohrazenice, M. Majerové 215
soupeř : skupina B- RMSK Cidlina, Náchod, Kolín, Bohemians Praha, Svitavy     ...
diskuze k článku - příspěvků: žádný
 
Pá 15.11.2019, 18:37 - oblast: Nominace U13 - vložil: Petr Hořínek - zobrazeno: 441x
Krajský  přebor ml. žáků  - sobota 16.11.2019 /11:15 - 12:30/

místo:  Polička - fotbalový stadion 
soupeř : POLIČKA
nominace: Leitner Matěj /G/ Přikryl Vojtěch, Jonáš Jáchym, Popilka Matěj, Flídr Matěj, Dvořák Štěpán, Vavřík Matyáš, Bauer Jose...
diskuze k článku - příspěvků: žádný
 
Pá 08.11.2019, 19:38 - oblast: Nominace U13 - vložil: Petr Hořínek - zobrazeno: 407x
Krajský  přebor ml. žáků  - sobota 9.11.2019 /11:15 - 12:30/

místo:  Svitavy UMT 
soupeř : MORAVANY/DAŠICE
nominace: Přikryl Vojtěch, Jonáš Jáchym, Dvořák Šimon, Janko Adam, Leitner Matěj  + r. 2008  Laky Tadeáš , Milota Štěpán, Sch...
diskuze k článku - příspěvků: žádný
 
Pá 01.11.2019, 17:48 - oblast: Nominace U13 - vložil: Petr Hořínek - zobrazeno: 466x
Krajský  přebor ml. žáků  - sobota 2.11.2019 /11:15 - 12:30/

místo:  Svitavy UMT 
soupeř : HLINSKO
nominace: Matěj Leitner /G/, Přikryl Vojtěch, Jonáš Jáchym, Flídr Matěj, Olšán Tomáš, Hořínek Daniel, Dvořák Šimon, Dvořák Štěpán, Fejt Dominik...
diskuze k článku - příspěvků: žádný
 
Pá 25.10.2019, 19:16 - oblast: Nominace U13 - vložil: Petr Hořínek - zobrazeno: 444x
liga ml. žáku U 13 skupina "D" - sobota 26.10.2019 /14:15 - 16:15/
místo: UMT SY Lány
soupeř : HLINSKO
nominace: Leitner Matěj /G/, Hnát Jakub /G/, Fejt Dominik, Olšán Tomáš, Bauer Josef, Oblouk Samuel, Hořínek Daniel, Dvořák Enrico, Švec Jáchym, Dvořák Štěpán,...
diskuze k článku - příspěvků: žádný
 
Po 21.10.2019, 19:41 - oblast: Nominace U13 - vložil: Petr Hořínek - zobrazeno: 469x
ONDRÁŠOVKA CUP U 13 - středa 23.10.2019 /10:00 - 14:00/ - Kvalifikační turnaj 

místo: Šumperk - fotbalový stadion
soupeř : PROSTĚJOV, ŠUMPERK, UNIČOV, VYŠKOV, OPAVA, SIGMA OLOMOUC, VYS. MÝTO 
          &n...
diskuze k článku - příspěvků: žádný
 
Pá 18.10.2019, 18:57 - oblast: Nominace U13 - vložil: Petr Hořínek - zobrazeno: 453x
Krajský  přebor ml. žáků  - sobota 19.10.2019 /11:15 - 12:30/

místo:  Svitavy UMT 
soupeř : LETOHRAD
nominace: Matyáš Vavřík /G/, Přikryl Vojtěch, Jonáš Jáchym, Popilka Matěj, Flídr Matěj, Oblouk Samuel, Hořínek Daniel, Dvořák Šimon, Dvořák Š...
diskuze k článku - příspěvků: žádný
 
Pá 11.10.2019, 18:53 - oblast: Nominace U13 - vložil: Petr Hořínek - zobrazeno: 471x
Krajský  přebor ml. žáků  - sobota 12.10.2019 /11:15 - 12:30/

místo:  Pardubičky - fotbalový stadion 
soupeř : PARDUBIČKY
nominace: Leitner Matěj /G/ Přikryl Vojtěch, Jonáš Jáchym, Popilka Matěj, Hnát Jan, Hnát Jakub, Flídr Matěj, Janko Adam + r...
diskuze k článku - příspěvků: žádný
 
Celkem v této oblasti: 52 - zobrazit: 0-10 | 10-20 | 20-30 | 30-40 | 40-50 | 50-52
Příští zápas
7. kolo
SO 19.09. 16:00
Holice
-- : --
Holice - Svitavy
sledovat ŽIVĚ
Poslední zápas
6. kolo
NE 13.09. 16:30
Svitavský stadion
Tabulka
Pardubický krajský přebor 2020/2021
1.Lanškroun22:616?X
2.Holice19:615?X
3.Moravská Třebová20:913?X
4.Chrudim B14:412?X
5.Svitavy14:1012?X
6.Choceň15:1110?X
7.Pardubičky12:129?X
8.Třemošnice8:139?X
9.Luže7:88?X
10.Proseč13:197?X
11.Moravany10:116?X
12.Litomyšl9:126?X
13.Horní Ředice6:145?X
14.Rohovládova Bělá5:145?X
15.Heřmanův Městec6:184?X
16.Česká Třebová4:171?X
Minulé kolo
6. kolo - SO/NE 12./13.09. 2020
Litomyšl - Třemošnice5 : 1
Moravany - Pardubičky0 : 3
Česká Třebová - Moravská Třebová0 : 1np
Luže - Choceň3 : 2
Proseč - Chrudim B1 : 0
Rohovládova Bělá - Holice1 : 3
Svitavy - Lanškroun0 : 5
Horní Ředice - Heřmanův Městec1 : 2
Příští kolo
7. kolo - SO/NE 19./20.09. 2020
Holice - Svitavy- : -
Třemošnice - Rohovládova Bělá- : -
Choceň - Proseč- : -
Chrudim B - Litomyšl- : -
Lanškroun - Horní Ředice- : -
Moravská Třebová - Luže- : -
Pardubičky - Česká Třebová- : -
Heřmanův Městec - Moravany- : -
Návštěvnost

TéJé TV
Svitavy - H. Ředice 1:1 (1:1) Pen: 6:5
Sestřih branek


Rohovládova Bělá - Svitavy 0:6 (0:3)
Sestřih branek


Příští zápas - B muži
7. kolo I.A třídy
SO 19.9. 16:00

Načešice - Svitavy B


Poslední zápas - B muži
Svitavy B - Žamberk
2:0 (1:0)
STŘELCI: 26. Jurka Lukáš, 48. Jurka Lukáš

Krátce
St 16.09. 12:03 | Jiří Petr
Pozor, změna!!
Nedělní odjezd přípravek do Chrudimi je posunutý na 8:00.
Příspěvky z diskuze
Ha ha | 19.09. 18:42
"8:3.....2 zápasy 13 gólů 0 bodů... Gratulace "
fandasy | 12.09. 23:22
"SVITAVY - ŽAMBERK 2 :O (1:O).Obě branky za domácí ..."
Provozovatel sportovišť
Sportes Svitavy

Fanoušek
Generální partner
Partneři
Schaeffler SOFICO-CZ, a.s. MŠMT Pardubický kraj
Soutěž
 Jméno (přezdívka) Bodů
1. Fanda 43
2. Morava 40
3. Martin 32
Restaurace
Restaurace Pod hodinami
Restaurace Pod hodinami

www.hodiny-svitavy.cz
© 2004-2013 TJ Svitavy fotbal | psí oblečky od českého výrobce