Soupiska - Starší žáci U14

U mládežnických kategorií je post pouze orientační, hráči hrají na různých postech včetně brankářů

Brankáři
Jakub Hnát
číslo dresu:
1
Matěj Leitner
číslo dresu:
9
Obránci
Matěj Popilka
číslo dresu:
3
Tomáš Olšán
číslo dresu:
8
Jan Růžička
číslo dresu:
14
Matěj Flídr
číslo dresu:
15
Jáchym Jonáš
číslo dresu:
18
Jáchym Švec
číslo dresu:
25
Záložníci
Adam Janko
číslo dresu:
7
Daniel Hořínek
číslo dresu:
10
Matyáš Vavřík
číslo dresu:
11
Josef Bauer
číslo dresu:
6
Dominik Fejt
číslo dresu:
21
Enrico Dvořák
číslo dresu:
24
Útočníci
Štěpán Dvořák
číslo dresu:
4
Vojtěch Přikryl
číslo dresu:
12
Jan Hnát
číslo dresu:
13
Samuel Oblouk
číslo dresu:
22
Šimon Dvořák
číslo dresu:
23
Realizační tým
Martin Komoň
Martin Komoň

hlavní trenér
Petr Hořínek
Petr Hořínek

asistent trenéra
Luděk Hnát
Luděk Hnát

asistent trenéra, trenér brankářů
Martin Flídr
Martin Flídr

vedoucí týmu
Příští zápas
17. kolo
NE 15.3. 14:00
Pardubičky
-- : --
Pardubičky - Svitavy
sledovat ŽIVĚ
Poslední zápas
16. kolo
SO 7.3. 14:00
UMT Svitavy-Lány
0 : 1
np
Svitavy - Moravany
Diváků: 60
záznam utkání
Tabulka
Pardubický krajský přebor 2019/2020
1.Holice56:2242?X
2.Chrudim B56:2233?X
3.Moravany45:3132?X
4.Luže40:3332?X
5.Lanškroun53:2830?X
6.Třemošnice24:2127?X
7.Heřmanův Městec20:1727?X
8.Litomyšl37:2626?X
9.Moravská Třebová34:2725?X
10.Svitavy40:2723?X
11.Choceň28:4720?X
12.Horní Ředice25:3718?X
13.Česká Třebová20:3816?X
14.Polička20:4713?X
15.Pardubičky21:4911?X
16.Rohovládova Bělá17:646?X
Minulé kolo
16. kolo - SO/NE 07./08.03. 2020
Polička - Třemošnice2 : 0
Litomyšl - Rohovládova Bělá5 : 2
Svitavy - Moravany0 : 1np
Česká Třebová - Horní Ředice1 : 2np
Choceň - Heřmanův Městec0 : 1np
Chrudim B - Holice4 : 2
Moravská Třebová - Lanškroun- : -
Luže - Pardubičky1 : 0
Příští kolo
17. kolo - SO/NE 14./15.03. 2020
Třemošnice - Litomyšl- : -
Rohovládova Bělá - Chrudim B- : -
Holice - Choceň- : -
Heřmanův Městec - Česká Třebová- : -
Horní Ředice - Lanškroun- : -
Luže - Moravská Třebová- : -
Pardubičky - Svitavy- : -
Moravany - Polička- : -
Návštěvnost

TéJé TV
U9 - Ondrášovka cup 2020

U9 - Ondrášovka cup 2020
Adam Svoboda - nejlepší hráč


Příští zápas - B muži
14. kolo I.A třídy
UMT Svitavy-Lány

Svitavy B - Libišany


Poslední zápas - B muži
Svitavy B - Tatenice
2:1 (1:1)


Příspěvky z diskuze
fandasy | 08.07. 10:33
"Kde budou hrát v sobotu VTE ? "
Fery | 22.06. 22:30
"U9 - Ondrášovka cup 2020 ..."
Provozovatel sportovišť
Sportes Svitavy

Maxi-tip
Fanoušek
Generální partner
Partneři
Schaeffler SOFICO-CZ, a.s. MŠMT Pardubický kraj
Soutěž
 Jméno (přezdívka) Bodů
1. Fanda 110
2. Morava 101
3. Standa 4
Restaurace
Restaurace Pod hodinami
Restaurace Pod hodinami

www.hodiny-svitavy.cz
© 2004-2013 TJ Svitavy fotbal | psí oblečky od českého výrobce