V sobotu 29.1.2022 jsme se zúčastnili kvalitně obsazeného turnaje v Chrudimi. Náš tradičně nepovedený vstup do turnaje jsme tentokrát sehráli proti Kutné Hoře 2:2. Následovala dvě přesvědčivá vítězství s Třemošnicí 6:0 a Letohradem 3:1. Poté jsme utrpěli drtivou porážku s vítězem a suverénem turnaje z Přibyslavi 2:6. Turnaj jsme zakončili opět vítězně s Chrudimí U10 7:2. Tímto vítězstvím jsme si zajistili konečné 3.místo v turnaji. Klukům patří díky za předvedené výkony, za bojovnost a krásné akce, kterým tleskala nemalá divácká podpora rodičů:-)
Nominace: Horvát Štěpán,Bukáček Vojtěch, Štrauch Nicolas, Kabát Jakub, Malík Mikuláš, Kubík Jan, Kadlec Tomáš, Ošťadnický Ivo, Komárek Štěpán
výsledky: Kutná Hora 2:2, Třemošnice 6:0, Letohrad 3.1, Přibyslav 2:6, Chrudim U10 7:2
střelci/asistence: Kubík 8/3, Ošťadnický 4/1, Kabát 3/8, Malík 3/0, Kadlec 1/1, Komárek 1/0, Bukáček 0/1, Štrauch 0/1
Pořadí: Přibyslav-13b, K.Hora-11b, Svitavy-10b, Chrudim U10-6b, Letohrad-3b, Třemošnice-0b.
1. | Česká Třebová | 11:3 | 12 | ? | X |
2. | Letohrad | 10:2 | 12 | ? | X |
3. | Pardubičky | 9:3 | 9 | ? | X |
4. | Přelouč | 9:5 | 9 | ? | X |
5. | Vysoké Mýto B | 11:3 | 7 | ? | X |
6. | Lázně Bohdaneč | 12:8 | 7 | ? | X |
7. | Prosetín | 7:12 | 6 | ? | X |
8. | Ústí nad Orlicí B | 9:10 | 5 | ? | X |
9. | Svitavy | 9:6 | 4 | ? | X |
10. | Skuteč | 6:6 | 4 | ? | X |
11. | Moravská Třebová | 5:7 | 4 | ? | X |
12. | Choceň | 7:12 | 4 | ? | X |
13. | Lanškroun | 5:8 | 3 | ? | X |
14. | Litomyšl | 4:10 | 1 | ? | X |
15. | Holice | 3:9 | 1 | ? | X |
16. | Heřmanův Městec | 0:13 | 1 | ? | X |
Holice - Heřmanův Městec | 0 : 0 |
Letohrad - Choceň | 4 : 0 |
Prosetín - Litomyšl | 2 : 0 |
Lanškroun - Moravská Třebová | 1 : 1 |
Svitavy - Pardubičky | 1 : 2 |
Ústí nad Orlicí B - Vysoké Mýto B | 2 : 2 |
Skuteč - Přelouč | 1 : 2 |
Lázně Bohdaneč - Česká Třebová | 2 : 4 |
Moravská Třebová - Svitavy | - : - |
Litomyšl - Lanškroun | - : - |
Choceň - Prosetín | - : - |
Přelouč - Letohrad | - : - |
Česká Třebová - Holice | - : - |
Vysoké Mýto B - Skuteč | - : - |
Heřmanův Městec - Ústí nad Orlicí B | - : - |
Pardubičky - Lázně Bohdaneč | - : - |