Novinky

Čt 07.06.2018, 22:43 - oblast: Nominace U11 - vložil: Petr Hořínek - zobrazeno: 75x
AUTOSTEFFAN CUP 2018 /2-denní turnaj/ - sobota, neděle - 9.10.6.2018 /09:00 - 17.00/

místo: Fotbalový stadion M. Trnávka

soupeři - základní skupina Aritma Praha A, FC Sitno Banská Štiavnica, FC Sparta Brno, FC Koryčany, TJ Sokol M. Trnávka + souboje o umístění...
diskuze k článku - příspěvků: žádný
 
Út 05.06.2018, 12:37 - oblast: Nominace U11 - vložil: Petr Hořínek - zobrazeno: 41x
přátelský zápas model 7+1 -  středa 6.6.2018 /16:00 - 17.30/

místo: Fotbalový stadion Česká Třebová

soupeř -  Č. TŘEBOVÁ

nominace: Stodola Ondřej, Hnát Jakub /G/, Fejt Dominik, Hořínek Daniel, Růžička Jan, Olšán Tomáš, Weinlich Víťa, Vavřík ...
diskuze k článku - příspěvků: žádný
 
Čt 31.05.2018, 23:28 - oblast: Nominace U11 - vložil: Petr Hořínek - zobrazeno: 58x
TURNAJ - O pohár předsedy Krajského fotbalového svazu   - sobota 2.6.2018 /09:00 - 15.00/

místo: Fotbalový stadion Pardubice - ul. K Ďolíčku č.63

soupeři - Letohrad, Č. Třebová, Pardubice, Choceň, Mor. Třebová, Vys. Mýto, Nemošice, Hlinsko, Lanškrou...
diskuze k článku - příspěvků: žádný
 
Ne 27.05.2018, 20:43 - oblast: Nominace U11 - vložil: Petr Hořínek - zobrazeno: 54x
přátelský zápas model 7+1 -  středa 30.5.2018 /17:00 - 18.30/

místo: Fotbalový stadion Hlinsko

soupeř -  HLINSKO

nominace: Stodola Ondřej, Hnát Jakub /G/, Fejt Dominik, Hořínek Daniel, Růžička Jan, Hoferica Jindřich, Jonáš Jáchym, Olšán Tomáš,...
diskuze k článku - příspěvků: žádný
 
Čt 24.05.2018, 22:18 - oblast: Nominace U11 - vložil: Petr Hořínek - zobrazeno: 50x
OKRESNÍ PŘEBOR  - neděle 27.5.2018 /10:00 - 12.30/

místo: Fotbalový stadion Telecí  

soupeři - HÚ/Morašice, Bystré, Borová

nominace: Přikryl Vojtěch, Brázda Zdeněk, Nedoma Denis, Flídr Matěj, Chládek Matouš, Chládek Šimon, Leitner Matěj /G/ , Ž...
diskuze k článku - příspěvků: žádný
 
Čt 17.05.2018, 22:19 - oblast: Nominace U11 - vložil: Petr Hořínek - zobrazeno: 100x
KRAJSKÝ PŘEBOR - MINILIGA  - neděle 20.5.2018 /09:00 - 13.00/

místo: Fotbalový stadion Letohrad

soupeři - Letohrad, Chrudim, Č. Třebová

nominace: Stodola Ondřej, Dvořák Štěpán, Hnát Jakub /G/, Vavřík Matyáš /G/, Oblouk Samuel, Fejt Dominik, Hoř...
diskuze k článku - příspěvků: žádný
 
Ne 13.05.2018, 21:57 - oblast: Nominace U11 - vložil: Petr Hořínek - zobrazeno: 71x
přátelský zápas model 7+1 -  čtvrtek 17.5.2018 /17:30 - 18.45/

místo: Fotbalový stadion Rváčov /u Hlinska/

soupeř -  HLINSKO

nominace: Stodola Ondřej, Hnát Jakub /G/, Oblouk Samuel, Fejt Dominik, Hořínek Daniel, Růžička Jan, Hoferica Jindřich, J...
diskuze k článku - příspěvků: žádný
 
Čt 10.05.2018, 22:23 - oblast: Nominace U11 - vložil: Petr Hořínek - zobrazeno: 93x
KRAJSKÝ PŘEBOR - MINILIGA  - neděle 13.5.2018 /09:00 - 13.00/

místo: Pardubice /hřiště u letiště - ul. K Doličku/

soupeři -  Pardubice A, Pardubice B, Choceň

nominace: Stodola Ondřej, Hnát Jakub /G/, Fejt Dominik, Hořínek Daniel, Hnát Jan, Růžič...
diskuze k článku - příspěvků: žádný
 
Čt 03.05.2018, 21:37 - oblast: Nominace U11 - vložil: Petr Hořínek - zobrazeno: 107x
KRAJSKÝ PŘEBOR - MINILIGA  - sobota 5.5.2018 /09:00 - 13.00/

místo: Fotbalový stadion Mor. Třebová

soupeři -  Česká Třebová, Ústí n.O./Mor. Třebová, Letohrad

nominace: Stodola Ondřej, Hnát Jakub /G/, Oblouk Samuel, Fejt Dominik, Hořínek Da...
diskuze k článku - příspěvků: žádný
 
Pá 27.04.2018, 08:34 - oblast: Nominace U11 - vložil: Petr Hořínek - zobrazeno: 96x
KRAJSKÝ PŘEBOR - MINILIGA  - neděle 29.4.2018 /09:00 - 13.00/

místo: Fotbalový stadion Vys. Mýto

soupeři - Vys. Mýto, Česká Třebová, Ústí n.O./Mor. Třebová

nominace: Stodola Ondřej, Hnát Jakub /G/, Vavřík Matyáš /G/, Oblouk Samuel, Fejt Dominik, ...
diskuze k článku - příspěvků: žádný
 
Celkem v této oblasti: 29 - zobrazit: 0-10 | 10-20 | 20-29
Poslední zápas
30. kolo
PÁ 15.06. 18:00
Litomyšl
4 : 3
np
Litomyšl - TJ Svitavy

góly: Vojtěch Drašar 2, David Juřík
Diváků: 77
záznam utkání
Tabulka
Pardubický krajský přebor 2017/2018
1.Slatiňany75:3368?X
2.Lanškroun71:3661?X
3.Č. Třebová62:4557?X
4.H. Městec49:4653?X
5.M. Třebová46:3551?X
6.Hlinsko52:4550?X
7.TJ Svitavy50:4647?X
8.Třemošnice53:5141?X
9.Litomyšl61:5740?X
10.Choceň40:4839?X
11.Holice59:7839?X
12.Dobříkov58:7237?X
13.Žamberk31:5237?X
14.Chrudim B52:6636?X
15.Polička42:6632?X
16.Moravany38:6332?X
Minulé kolo
30. kolo - SO/NE 16./17.06. 2018
Žamberk - Choceň0 : 1np
Litomyšl - TJ Svitavy4 : 3np
Lanškroun - Slatiňany4 : 1
M. Třebová - Holice3 : 0
H. Městec - Č. Třebová2 : 0
Hlinsko - Dobříkov1 : 2np
Třemošnice - Moravany3 : 2np
Polička - Chrudim B2 : 1
Návštěvnost

TéJé TV
Svitavy – Lanškroun 1:1 (PK 3:2)
Sestřih


M. Třebová - Svitavy 0:1 (0:0)
Sestřih


Poslední zápas - B muži
Horní Ředice - Svitavy B
4:1 (1:0)


Příspěvky z diskuze
Fandasy | 21.06. 23:09
"Dle závěrů DKKFS ze dne 21. 6. t.r. se zápas Morav ..."
Fandasy | 19.06. 15:23
"Dle zprávy "NAPLNĚNÍ SOUTĚŽÍ PKFS" ze dne 19. 6. 1 ..."
Fery | 11.06. 20:21
"Přinášíme sestřih branek a zajímavých momentů ze v ..."
Fanoušek
Generální partner
Partneři
Fortuna SOFICO-CZ, a.s. MŠMT
Provozovatel sportovišť
Sportes Svitavy
Soutěž
 Jméno (přezdívka) Bodů
1. Standa 220
2. Fanda 201
3. Morava 200
Restaurace
Restaurace Pod hodinami
Restaurace Pod hodinami

Otevírací doba
Denně od 10:00 do 23:00

www.hodiny-svitavy.cz
© 2004-2013 TJ Svitavy fotbal | psí oblečky od českého výrobce