Novinky

Čt 17.10.2019, 21:15 - oblast: Nominace U9 - vložil: Tomáš Kadlec - zobrazeno: 428x
Tuto neděli 20.10.2019 hrajeme další kolo KP ve Svitavách. nominace: Matyáš Tichý, Alex Piela, Denis Kafoněk, Nicolas Šrauch, Adam Maivald, Štěpán Horvát, Tomáš Kadlec, Jan Kubík, Jakub Kabát, náhradník: (Jan Sýkora ??)   Sraz v 8:35 na Svitavském stadionu, začátek zápas...
diskuze k článku - příspěvků: žádný
 
Čt 10.10.2019, 21:20 - oblast: Nominace U9 - vložil: Tomáš Kadlec - zobrazeno: 425x
Dobrý den a ahoj,   Tuto sobotu 12.10.2019 hrajeme další kolo KP v Ústí nad Orlicí. nominace: Jan Sýkora, Matyáš Tichý, Štěpán Knejfl, Alex Piela, Denis Kafoněk, Nicolas Šrauch, Adam Maivald, Štěpán Horvát, Vojtěch Bukáček, Tomáš Kadlec. náhradníci: (Jakub Kabát, Jan Kubík...
diskuze k článku - příspěvků: žádný
 
St 18.09.2019, 17:01 - oblast: Nominace U9 - vložil: Tomáš Kadlec - zobrazeno: 468x
21.9.2019 tuto sobotu zápas naší kategorie KP v České Třebové.
 
nominace :  Alex Piela, Nicolas Štrauch, Vojtěch Bukáček, Adam Maivald, Štěpán Horvát, Jan Sýkora, Štěpán Knejfl, Adam Šmíd, Denis Kafoněk...
diskuze k článku - příspěvků: žádný
 
Čt 05.09.2019, 22:00 - oblast: Nominace U9 - vložil: Tomáš Kadlec - zobrazeno: 474x
7.9.2019 tuto sobotu zápas naší kategorie v Poličce.
 
nominace :  Alex Piela, Nicolas Štrauch, Vojtěch Bukáček, Adam Maivald, Štěpán Horvát, Jan Sýkora, Štěpán Knejfl, Matyáš Tichý, Jakub Kabát, Šimon Králíček...
diskuze k článku - příspěvků: žádný
 
Pá 24.05.2019, 10:15 - oblast: Nominace U9 - vložil: Jaroslav Rozlívka - zobrazeno: 608x
nominace na 25.5. sobota: Štursa, Schneider, Kutlák, Fric, Pavliš, Galba, Parák, Lipovský,
Sraz v 7.40 na parkovišti v SY u stadionu! Odjezd autobusu 7.45. Návrat cca 13-14 hod.
...
diskuze k článku - příspěvků: žádný
 
Pá 17.05.2019, 07:49 - oblast: Nominace U9 - vložil: Jaroslav Rozlívka - zobrazeno: 600x
nominace na neděli 19.5.   Rozlívka, Kutlák, Parák, Stursa, Vyčítal, Pavliš, Lipovský, Moravec, Schneider,
sraz na stadionu v sy v 8.30. !!!!
...
diskuze k článku - příspěvků: žádný
 
Pá 10.05.2019, 07:42 - oblast: Nominace U9 - vložil: Jaroslav Rozlívka - zobrazeno: 629x
nominace na KP: Rozlivka , Kutlák, Schneider, Vyčítel, Pavliš, Moravec, Lipovský
sraz na stadionu v SY 7.20hod.
...
diskuze k článku - příspěvků: žádný
 
Pá 03.05.2019, 07:47 - oblast: Nominace U9 - vložil: Jaroslav Rozlívka - zobrazeno: 590x
nominace na sobotu 4.5. 2019: Rozlívka, Kutlák, Vyčítal, Parák, Pavliš, Lipovský, Moravec, Staša,
odjezd autobusem od stadionu SY: sraz  na parkovišti 7.30. Návrat cca 14hod..
 
...
diskuze k článku - příspěvků: žádný
 
Pá 26.04.2019, 07:45 - oblast: Nominace U9 - vložil: Jaroslav Rozlívka - zobrazeno: 632x
nominace na neděli KP Choceň:  Štursa, Galba, Parák, Rozlívka, Vyčítal, Schneider, Fric, Kutlák, Pavliš.
sraz na parkovišti u stadionu 11.20 !!!!
...
diskuze k článku - příspěvků: žádný
 
Pá 12.04.2019, 08:57 - oblast: Nominace U9 - vložil: Jaroslav Rozlívka - zobrazeno: 612x
nominace na sobotu 13.4.2019: Galba, Parák, Schneider, Vyčítal, Lipovský, Kutlák, Rozlívka,
sraz na stadionu v SY 8.30 hod !  Konec cca 12.30hod.
 
...
diskuze k článku - příspěvků: žádný
 
Celkem v této oblasti: 46 - zobrazit: 0-10 | 10-20 | 20-30 | 30-40 | 40-46
Příští zápas
1. kolo
NE 09.08. 17:00
Svitavský stadion
-- : --
Svitavy - Luže
sledovat ŽIVĚ
Poslední zápas
16. kolo
SO 7.3. 14:00
UMT Svitavy-Lány
0 : 1
np
Svitavy - Moravany
Diváků: 60
záznam utkání
Tabulka
Pardubický krajský přebor 2020/2021
1.Lanškroun0:00?X
2.Rohovládova Bělá0:00?X
3.Moravská Třebová0:00?X
4.Třemošnice0:00?X
5.Litomyšl0:00?X
6.Svitavy0:00?X
7.Horní Ředice0:00?X
8.Choceň0:00?X
9.Chrudim B0:00?X
10.Heřmanův Městec0:00?X
11.Pardubičky0:00?X
12.Proseč0:00?X
13.Holice0:00?X
14.Luže0:00?X
15.Moravany0:00?X
16.Česká Třebová0:00?X
Minulé kolo
16. kolo - SO/NE 07./08.03. 2020
Polička - Třemošnice2 : 0
Litomyšl - Rohovládova Bělá5 : 2
Svitavy - Moravany0 : 1np
Česká Třebová - Horní Ředice1 : 2np
Choceň - Heřmanův Městec0 : 1np
Chrudim B - Holice4 : 2
Moravská Třebová - Lanškroun- : -
Luže - Pardubičky1 : 0
Příští kolo
1. kolo - PÁ/SO/NE 07./08./09.08. 2020
Choceň - Moravská Třebová- : -
Litomyšl - Horní Ředice- : -
Chrudim B - Pardubičky- : -
Holice - Moravany- : -
Třemošnice - Heřmanův Městec- : -
Rohovládova Bělá - Proseč- : -
Svitavy - Luže- : -
Lanškroun - Česká Třebová- : -
Návštěvnost

TéJé TV
U9 - Ondrášovka cup 2020

U9 - Ondrášovka cup 2020
Adam Svoboda - nejlepší hráč


Příští zápas - B muži
1. kolo I.A třídy
SO 8. 8. 2020 17:00
Svitavský stadion hř.2

Svitavy B - Rosice n/Labem


Příspěvky z diskuze
fandasy | 08.08. 20:20
"Tj Svitavy B - Rosice nad Labem O:1 (O:1). Domácí ..."
fandasy | 23.07. 20:55
"Sokol Opatovec - TJ Svitavy komb. 4:1 (2:O). Přípr ..."
Provozovatel sportovišť
Sportes Svitavy

Maxi-tip
Fanoušek
Generální partner
Partneři
Schaeffler SOFICO-CZ, a.s. MŠMT Pardubický kraj
Soutěž
V této sezóně 2020/2021 dosud nikdo ze soutěžících nezískal žádné body :(
Restaurace
Restaurace Pod hodinami
Restaurace Pod hodinami

www.hodiny-svitavy.cz
© 2004-2013 TJ Svitavy fotbal | psí oblečky od českého výrobce