Rozpis utkání - A mužstvo (Pardubický přebor)
Zvolte sezónu: a/nebo kolo:
Vyberte tým: Pouze odehrané zápasy?
1. kolo, SO/NE 10./11.08. 2019
TJ Sokol Rohovládova Bělálogo TJ Sokol Rohovládova Bělá

     1

:

4    

logo TJ Jiskra Litomyšl TJ Jiskra Litomyšl
2. kolo, SO/NE 17./18.08. 2019
MFK Chrudim Blogo MFK Chrudim B

     10

:

1    

logo TJ Sokol Rohovládova Bělá TJ Sokol Rohovládova Bělá
3. kolo, SO/NE 24./25.08. 2019
TJ Sokol Rohovládova Bělálogo TJ Sokol Rohovládova Bělá

     4

:

1    

logo FK Spartak Choceň FK Spartak Choceň
4. kolo, SO/NE 31.08./01.09. 2019
FK Česká Třeboválogo FK Česká Třebová

     2

:

0    

logo TJ Sokol Rohovládova Bělá TJ Sokol Rohovládova Bělá
5. kolo, SO/NE 07./08.09. 2019
TJ Sokol Rohovládova Bělálogo TJ Sokol Rohovládova Bělá

     0

:

7    

logo TJ Lanškroun TJ Lanškroun
6. kolo, SO/NE 14./15.09. 2019
FK Horní Ředicelogo FK Horní Ředice

     3

:

0    

logo TJ Sokol Rohovládova Bělá TJ Sokol Rohovládova Bělá
7. kolo, SO/NE 21./22.09. 2019
TJ Sokol Rohovládova Bělálogo TJ Sokol Rohovládova Bělá

     0

:

2    

logo FK Jiskra Heřmanův Městec FK Jiskra Heřmanův Městec
8. kolo, SO/NE 28./29.09. 2019
SK Holicelogo SK Holice

     5

:

0    

logo TJ Sokol Rohovládova Bělá TJ Sokol Rohovládova Bělá
9. kolo, SO/NE 05./06.10. 2019
TJ Sokol Rohovládova Bělálogo TJ Sokol Rohovládova Bělá

     1

:

5    

logo SKP Slovan Moravská Třebová SKP Slovan Moravská Třebová
10. kolo, SO/NE 12./13.10. 2019
TJ Sokol Rohovládova Bělálogo TJ Sokol Rohovládova Bělá

     1

:

2    

logo ŽSK Třemošnice ŽSK Třemošnice
11. kolo, SO/NE 19./20.10. 2019
TJ Sokol Moravanylogo TJ Sokol Moravany

     6

:

2    

logo TJ Sokol Rohovládova Bělá TJ Sokol Rohovládova Bělá
12. kolo, SO/NE 26./27.10. 2019
TJ Sokol Rohovládova Bělálogo TJ Sokol Rohovládova Bělá

     3

:

0    

logo SK Pardubičky SK Pardubičky
13. kolo, SO/NE 02./03.11. 2019
TJ Luželogo TJ Luže

     2

:

0    

logo TJ Sokol Rohovládova Bělá TJ Sokol Rohovládova Bělá
14. kolo, SO/NE 09./10.11. 2019
TJ Sokol Rohovládova Bělálogo TJ Sokol Rohovládova Bělá

     1

:

7    

logo TJ Svitavy TJ Svitavy
Góly Svitav: 58. Jakub Škáva
64. Jakub Válek
65. Michal Horák
67. Vít Ehrenberger
69. Vít Ehrenberger
84. Jiří Jukl
90. Tomáš Jílek
Sestava domácí: Jiran – Žoček, Nepivoda, Pospíšil, Deutsch (84. Jindra) – Klouda (75. Chovanec), Špidlen, Starý, Panchártek (75. Čásenský) – Matějka, Kotajny
Sestava hosté: Jílek – J. Novák, Czehowský (46. Škáva), M. Čížek, A. Novák – Vacek, Ehrenberger (70. J. Jukl), Chlup (46. F. Čížek), Válek, Horák – D. Juřík (75. Marvan)
Diváci: 40
Rozhodčí: Kudyn (Chrudim)
Podrobnosti: ŽK: 3:0
komentář k zápasu
15. kolo, SO/NE 16./17.11. 2019
SK Poličkalogo SK Polička

     3

:

1    

logo TJ Sokol Rohovládova Bělá TJ Sokol Rohovládova Bělá
16. kolo, SO/NE 07./08.03. 2020
TJ Jiskra Litomyšllogo TJ Jiskra Litomyšl

     5

:

2    

logo TJ Sokol Rohovládova Bělá TJ Sokol Rohovládova Bělá
17. kolo, SO/NE 14./15.03. 2020
TJ Sokol Rohovládova Bělálogo TJ Sokol Rohovládova Bělá

     --

:

--    

logo MFK Chrudim B MFK Chrudim B
18. kolo, SO/NE 21./22.03. 2020
FK Spartak Choceňlogo FK Spartak Choceň

     --

:

--    

logo TJ Sokol Rohovládova Bělá TJ Sokol Rohovládova Bělá
Příští zápas
17. kolo
NE 15.3. 14:00
Pardubičky
-- : --
Pardubičky - Svitavy
sledovat ŽIVĚ
Poslední zápas
16. kolo
SO 7.3. 14:00
UMT Svitavy-Lány
0 : 1
np
Svitavy - Moravany
Diváků: 60
záznam utkání
Tabulka
Pardubický krajský přebor 2019/2020
1.Holice56:2242?X
2.Chrudim B56:2233?X
3.Moravany45:3132?X
4.Luže40:3332?X
5.Lanškroun53:2830?X
6.Třemošnice24:2127?X
7.Heřmanův Městec20:1727?X
8.Litomyšl37:2626?X
9.Moravská Třebová34:2725?X
10.Svitavy40:2723?X
11.Choceň28:4720?X
12.Horní Ředice25:3718?X
13.Česká Třebová20:3816?X
14.Polička20:4713?X
15.Pardubičky21:4911?X
16.Rohovládova Bělá17:646?X
Minulé kolo
16. kolo - SO/NE 07./08.03. 2020
Polička - Třemošnice2 : 0
Litomyšl - Rohovládova Bělá5 : 2
Svitavy - Moravany0 : 1np
Česká Třebová - Horní Ředice1 : 2np
Choceň - Heřmanův Městec0 : 1np
Chrudim B - Holice4 : 2
Moravská Třebová - Lanškroun- : -
Luže - Pardubičky1 : 0
Příští kolo
17. kolo - SO/NE 14./15.03. 2020
Třemošnice - Litomyšl- : -
Rohovládova Bělá - Chrudim B- : -
Holice - Choceň- : -
Heřmanův Městec - Česká Třebová- : -
Horní Ředice - Lanškroun- : -
Luže - Moravská Třebová- : -
Pardubičky - Svitavy- : -
Moravany - Polička- : -
Návštěvnost

TéJé TV
U9 - Ondrášovka cup 2020

U9 - Ondrášovka cup 2020
Adam Svoboda - nejlepší hráč


Příští zápas - B muži
14. kolo I.A třídy
UMT Svitavy-Lány

Svitavy B - Libišany


Poslední zápas - B muži
Svitavy B - Tatenice
2:1 (1:1)


Příspěvky z diskuze
fandasy | 08.07. 10:33
"Kde budou hrát v sobotu VTE ? "
Fery | 22.06. 22:30
"U9 - Ondrášovka cup 2020 ..."
Provozovatel sportovišť
Sportes Svitavy

Maxi-tip
Fanoušek
Generální partner
Partneři
Schaeffler SOFICO-CZ, a.s. MŠMT Pardubický kraj
Soutěž
 Jméno (přezdívka) Bodů
1. Fanda 110
2. Morava 101
3. Standa 4
Restaurace
Restaurace Pod hodinami
Restaurace Pod hodinami

www.hodiny-svitavy.cz
© 2004-2013 TJ Svitavy fotbal | psí oblečky od českého výrobce